Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy nőt orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőt orálisan jól kielégíteni?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők/férfiak tapasztalatát várom, hogy szerintük mi a menete az orgazmushoz vezető útnak.

Tehát nem belinkelt leírásokra várok, hanem saját élményekre/véleményekre.


2008. júl. 2. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát konkrétan mi az,hogy jól...ezt igy nehéz leirni.

legyen benned az,hogy tényleg örömet akarsz szerezni a párodnak,legyél szenvedélyes,mert ha csak ugy"nyálazgatod",vagy hogymondjam,hát az nem túl izgató.

csókolgasd,puszilgasd,én szeretem,ha a párom az ujját is használja.

sok siket:)

2008. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ja,és ezt kihagytam:szóval izgathatod a csiklóját,de a hüvelyét is,azt ugyis észreveszed majd melyik tetszik jobban neki
2008. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az szerintem, h egy mozdulatot ne csinálj tovább, ha a lány nem sóhajt. A sóhaj annak a jele, ha az jó, amit éppen csinálsz, akkor, amit pont csinálsz, ne hagyd abba semmiképp. Szerintem ez, ha elkapod azt a pontot, amit ha izgatsz, sikerül.. akkor hajrá :)
2008. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden lánynak megvan, hogy mire izgul fel. És ez nem feltétlenül ugyanaz. Oké, a csikló, hüvely, mell, belső comb, stb. (szal az erogén zónák) adottak. Az én párom nagyon szereti a finom harapásokat. Szereti, ha csókolom őt ott lent. Hm.. Meg azt is érdemes kipróbálnod, hogy bedugod a nyelved a hüvelyébe. Szopogasd a csiklóját meg ilyesmi. A lényeg, hogy figyelj rá, mit szeretne és milyen tempóban. Légy mindig gyengéd és óvatos! Ja és még valami: az izgatást SOHA ne kezdd a csiklóval.

Remélem segítettem valamicskét. Hajrá!

2008. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!