Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy alkalommal akár 5-6 alkalommal is elmegyek, vagy az nem is mind teljesen orgazmus?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, de örülj neki, mert egyáltalán nem baj :D
2008. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egy nőnek könnyű 5-6-szor elmennie. Természetesen ez mind orgazmus.
2008. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem is értem, kétszer szerepel az alkalom szó. Ha egyszerre 5-6, 5 percen belül, akkor az tök jó, és egyébként sztem esélye is van. Ha egy randi alkalmával 5-6, akkor az még reálisabb! :)
2008. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, úgy értettem, hogy egy szeretkezés alkalmával 5-6 szor. Nemrég szedtem egy fogamzásgátlót, amitől elromlott a szex nagyon, egyszerűen alig éreztem valamit és nem tudtam egyszer sem elmenni. Mióta váltottam ez van. Igencsak megjavult a dolog, na meg a párommal is jobban összecsiszolódtunk már így fél év után. A múltkor kb. 2 percen belül 2x volt orgazmusom. :D Ez mennyire gyakori amúgy?
2008. júl. 2. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Élettársamnak van, hogy 5-10 percig folymatosan orgazmusa van, szóval igazából nem tudja számolni, hogy hányszor ment el, mert amint elmúlik, jön a következő. Nőknél ez lehetséges, de náluk van a másik véglet is, akik szinte egyáltalán nem tudnak elélvezni.
2008. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tök normális .Egyébként meg van olyan is hogy ha valaki elmegy már 3-4-szer annak utána orgazmus hulláma lesz és folyton csak elévez.De jó nekik:)
2008. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, néha már meg sem tudom számolni. :) De próbáltam már az ellenkező oldalt is, na akkor nem okozott fejtörést a számolás. Akkor meg sehogy se jött össze. Tök fura volt, alig éreztem vmi.-t. Tényleg lehet ilyen egy fogamzásgátlótól? Másra akkor nem tudtam gondolni. Ha, igen ez esetben meggondolom az esetleges gyógyszerváltást, ha lejárt az a pár év amíg érdemes egyfajtát szedni.
2008. júl. 2. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Ohhh, de jó neked, naon irigyellek!Bárcsak nekem lenne így, én már 5 hónapja élek nemi életett és a naon de naon sok szexből max 1 v 2-szer mentem el!:'(((((((((((((((((

Am télleg tök normális!:)képesek vagyunk mi ienre is,mint nők:P

2008. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki!!!!!!!!ez tök normális!!:))
2008. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!