Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak, 3 honapja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak, 3 honapja, raadasul 1 olyan srac akit szinte minden nap latok. Örök életemre tartsam magamban?

Figyelt kérdés
3honapja történt a dolog,szűz voltam.es tudom h ha a szuzhartyam nem is szakadt at(habar az sincs kizarva),most mar nem vok az:(es persze mindenkinek azt mondom h az vagyok,mit mondhatnek?a szüleim ha megtudnak...pfff...bele se gondolok...nem h nem ertenek meg,tobbe nem allnanak mellem,pedig en abszolut tehetetlen voltam.es a szüzessegemre büszke voltam,mert sok olyan srac akarta aki nagyon joo pasi,es visszautasitottam mind oket.ezert mindenki ugy nezett ram h "huu,nem csak jó csaj,hanem rendes,kedves,megbizhato" ...a barátaim mellém állnának,de nem mondhatom el senkinek!ráadásul megfenyegetett h ha vkinek szolok a dologrol,nem lesz jó vége.és ő azzal dicsekedik a haverjainak h igy meghúztam a csajt s úgy meg...s én tűröm,de mar bele vagyok betegedve ha ragondolok...feljelenteni késő,úgyis tagadná es mit mondhatnék??ja es en ugy veszem h szűz vagyok,nem szamitom bele az eletembe az ien erőszakokat.Helyes ez?kerkek segitsetek!mit tehetnék?örök életemre maradjak a ténnyel h így jártam?!amúgy 16vok,az idiota faxfej,aki meg most is mosolyog a szemembe de en ranezni se birok 27
2008. júl. 3. 13:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%
miért nem állnának melléd a szüleid? pedig okosabb lenne, ha tényleg szólnál nekik. a feljelentshez mér tényleg késő, de kereshetsz olyan szervezetet, aki segíteni tud.
2008. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
hmmmmmmmm.....Szólj a szüleidnek azonnal, és menjetek a rendőrségre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mocskot csukják lefele !!!! Fuuuuuuu... Hogy hallgathatsz el ilyet? Erőszak, testi sértés, kiskoru megrontása. 5-10 évet kap! Vegyél erőt magadon nagyon gyorsan !!!! Akármilyen nehéz el kell menni a szüleiddel rendőrségre! Sok sikert és ne halogasd! Minél hamarabb!
2008. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
nem vagyok jo viszonyban a szüleimmel,ilyen téren soha nem is beszéltünk,még kis csajként kezelnek,mar 6.os korom óta voltak barátaim,anyumék soha 1ről sem tudtak...
2008. júl. 3. 13:22
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
el kell mondanod!!ez a fiú bűncselekményt követett el,lehet h. másokkal is megteszi,ha másért nem legalább ezért fedd fel az igazat!!nem te voltál a bűnös hanem ő mondd el!!!tudom nem egyszerű,de meg kell tenned,mert nemcsak fizikailag sérültél,hanem vszínűleg lelkileg is-ki tudna jobban segíteni, mint a családod?
2008. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
talán pont ez lesz az, ami változást hoz a szüleiddel való viszonyodba!!-az előző válaszoló-
2008. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
ez a srac mar sok csajt megeroszakolt,amit csak most tudtam meg:(a rendőrökkel jó viszonyban van...mivel tudnam bizonyitani mégis?
2008. júl. 3. 13:25
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szégyen neked,te ne szégyeld magad hiszen te semmiről sem tehetsz.Fiatalkorú vagy,ezt büntetik. Feljelentést kellene tenned,magad miatt és mások miatt is,mert ha ráhagyod megteszi mással is és közbe röhög a képedbe. Ha le nem is csukják legalább ráilyesztesz. Lelkileg megviselhetett,de el kell mondanod,ha nem szülőnek akkor tanárnak vagy valakinek.Ha szűz voltál talán még lehet bizonyíték.
2008. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp azt mondom az ilyet fel kell jelenteni, mi van ha megteszi még egyszer? Ugyan nem tudom hogy megy egy ilyen, de egy rokonommal is hasonló dolog történt, és ugyan későn jelentette fel, de kivizsgálták és bebizonyosodott hogy erőszak történt, lecsukták, azóta is börtönben ül, ahol gondolom megkapja ami jár neki...

Esetleg ha nem tudod kihez fordulj segíthetnek, nézd meg ezt:

[link]

2008. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
38%
Mivel igazold, b+? A többiek mivel igazolják? Mindenki visz magával kamerát, mert tudja, hogy ma fognak megerőszakolni, az eset előtt pedig ezt mondja: "Bocs, várj egy picit! Be kéne kapcsolnom a kamerát, hogy a rendőrségen bizonyíthassam, hogy megerőszakoltál." Szerinted???
2008. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
asszed jopofa vagy...te mit tennel ebben a helyzetben?gozom nincs mivel igazolni.ez a balfax pedig mar annyiszor meguszta h hihetetlen.és őt abszolut nem zavarja a dolog,sőt büszke a teljesitmenyere
2008. júl. 3. 13:50
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!