Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másra gondolok szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másra gondolok szex közben nem a vőlegényemre. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon szeretem őt, nemsokára lesz az esküvőnk és babát is várok. Nagyon jól meg vagyunk, én mégis egy másik srácra gondolok. Mit tegyek?
2008. júl. 4. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán van abban a srácban valami, ami olyan hatással van rád hogy rá kell gondolnod közben? Vagy csak az esküvő előtti "pánik" része, hogy ha hozzámész akkor csak ő lesz, ami nem feltétlenül probléma, viszont ez a srác így telljesen "tiltott gyümölcs" :) Magadban kellene elrendezned, hogy milyen kapcsolat van közted és a srác között, milyen érzéseket vált ki belőled, vagy te milyeneket válthatsz ki belőle, ill. mivel váltja ki belőled ezeket.

Mióta vagytok együtt a pároddal? Mennyire változatos a kapcsolatotok? Lehet hogy csak valami pici újításra van szükséged, attól hogy imádsz valakit még zavarhat a megszokás, de ezen lehet változatni :)

2008. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
ki az a másik srác, akire gondolsz? ismered, vagy csak fantáziálsz, mert fantáziálni mindenki szokott. de ha egy olyan fiú, akit személyesen ismersz is, az más tészta...
2008. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak "pánik", nem tudom de furcsa. A párommal 3 éve vagyunk együtt és tőle jobbat tudom, hogy keresve sem találhatnék, mindent változatosan csinálunk meg mindent megbeszélünk tényleg nagyon harmonikus a kapcsolatunk ezért is lesz esküvő, meg baba.:) Egy rossz szavam nem lehet rá és szeretem is ezért nem értem a dolgot.

A másik srácot pár hónapja ismerem, áprilistól azt hiszem, összekoccantunk kocsival és számot cseréltünk hogy megtudjuk beszélni az ezzel kapcsolatos dolgokat. De azóta hetente 1x találkozunk kb 10 percre, hogy kivel miújság. És ennyi. Ő még a legelején akart volna tőlem valamit de mondtam hogy én szeretem a párom, és tőle meg nem akarok semmit. Csak most nemtudom hogy mivan. :S Ha nem találkozok vele, akkor írok neki sms-t hogy hogy van, tehát érdekel mivan vele. De nem tudom hova tenni a dolgot.:( És nem tudom kivel tudnám megbeszélni ezt.

2008. júl. 4. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a srácot. Ha szereted a párod vele foglalkozz.
2008. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten érdekel a másik srác. ezt tényleg magadban kell letisztáznod, hogy most kivel hogy vagy,igazából szerintem össze vagy zavarodva. biztos készen állsz rá, hogy baba, férj, meg minden? valószínű, tényleg bepánikoltál, de ez el fog múlni ne aggódj. ha tényleg szereted a párodat, megoldódik minden.:)
2008. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég nehéz eset, ha minden szép és jó, mégis másra gondolsz :(

Nem lehet hogy egy kis "csömöröd" van a harmóniától? Előfordul ilyen is :) Minden szép, minden jó, minden cukormázas és rózsaszín, égig ér a boldogság, de mégis változásra vágysz, vagy legalább egy kis vitára, vagy valamire ami picit kizökkent belőle, de nem annyira hogy eltűnjön az egész.

Milyen gyakran és mióta gondolsz rá a párod helyett?

Párommal én is úgy vagyok, hogy jobbat keresve se, de néha-néha kicsit azért rámjön, hogy milyen lenne, ha más lenne velem (bár soha semmilyen intim helyzetben nem tudom az ilyeneket elképzelni). Soha nem "cserélném" le, de gondolatban játszani jó :)

2008. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagy és egy kicsit lapos a jelenlegi kapcsolatod! Ez okozhatja ezt az állapotot. Szerintem inkább dobd fel a jelenlegit vmivel és felejtsd el azt az idegent!
2008. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne találkozgass a másik sráccal mert a katasztrófa felé haladsz...


Te örülnél e ha a vőlegényed koccant volna, és most ő találkozgatna ezek után egy bombázóval?

2008. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!