Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az ember mitől lett homoszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember mitől lett homoszexuális?

Figyelt kérdés
mióta és mért lett az emberből homó?milyen külső tényezők stb...az oké hogy görögök rómaiak régen stb...de mitől jutott ez eszükbe?
2008. júl. 4. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
EZ nem észbe jutás kérdése. Nemi vágy, kiváncsiság, és genetika. Ennyi az egész.
2008. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem kitalálták semmi köze a rómaiakhoz meg a görögökhöz egy egyrészt a neveltetés kérdése de főként ez egy genetikai hiba....
2008. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Legfőképpen nem genetika, hanem nevelődés. Túlszaporodott fajoknál jellemző a homoszexualitás. Amúgy ugyan olyan, mint az anális szex: ott egy lyuk, adja magát. Lányoknál meg, ott egy szép női test, meg akarom simogatni, és fúj, szőrös pasik. Szerintem.
2008. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
állatoknál is megfigyelték, ergo nem csak az emberből lett -> genetikai hiba...
2008. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Köztudomásúan(?) pár éve felfedezték a homoszexualitásért felelős gént, akkoriban lehetett is róla hallani a híradásokban. Innen kezdve nem kérdés, nem vitatéma.


Más kérdés, a vegyi szennyezések, víz, étel, levegő, hormonkezelt állatok, génkezelt növények milyen szerepet játszanak az emberiség génállományára nézve.


Azt mindenesetre feltételezhetjük, a homoszexuálisok nem pusztán szórakozásból, unatkozásból gerjednek azonos nemű társaikra. Miközben átlagemberek inkább viszolygást éreznek. Ennek nyilván van valami oka.


Én egyfajta születési hibának tartom, vagy erősebb kifejezéssel nyomoréknak, de ezt most csak teljes tárgyilagossággal írtam, nem lenézően. Mint ahogy van sok másféle születési hiba is, ennél sokkal rosszabbak is.


Úgyhogy elég primitív dolognak tűnik bántani az ilyen embereket, én el is fogadom a létezésüket, bár a melegfelvonulásokkal, vagyis magamutató hivalkodással nem feltétlenül értek egyet. Viszont, ha már csinálják, akkor tekinthető egyfajta látványosságnak, változatosságnak, akit nem érdekel, ne nézze. Szintén igen primitív dolog megzavarni, megtámadni őket ilyenkor, vagy bármikor.

2008. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mint valami állatok XD...párzás idő alatt zavarni őket tilosXD
2008. júl. 4. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező értelmi színvonaláról ennyit.
2008. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szegény...neharagudj ha emgsértettem az érzéseidet ezekfelé a férgek felé:(
2008. júl. 6. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Megzavarni őket nyilván úgy értendő, hogy megzavarni pl. a rendezvényüket, csak az ember néha igyekszik spórolni egy-két szót. Nem gondoltam, hogy a kérdező ilyen primitív gondolkodású.


De mindegy, tököm tele van ezzel a GYIK fórummal, ez a hülyegyerekek fóruma. Többet nem segítek, nem válaszolok senkinek...


Ceizel Endre az RTL Fókuszban szépen elmagyarázta a dolgot, lényege ugyanaz volt: születési rendellenesség. Végén még azt is hozzátette, ha egy meleget "rendes" kapcsolatra kényszerítenénk, az neki olyan, mint ha egy hetero-t arra kényszerítenénk, hogy a saját nemével szexeljen. A természet játéka folytán egyszerűen más az irányultság (Ceizel nyilván nem pont ezekkel szavakkal mondta, de ez a lényeg).


A másfajta agyszerkezet kapcsán említette Leonardo Da Vinci-t, Ady Endrét, Mensáros Lászlót, és a még pár híres homoszexuálist (nem tudtam mindet megjegyezni), akinek az emberiség sokat köszönhet.


Magyarország szégyene, ami történt a melegfelvonuláson. Kultúrországokban normálisan is hozzá tudtak állni kultúremberek. Persze itt van egy keménymag, akiknek eleve mindegy, hogy focimeccs, Gyurcsány, vagy melegek. Lényeg a balhé, az agresszió, hogy lehessen törni, zúzni, ütni. Primitív állatfaj.


Az itteni kérdező is egy végtelenül primitív lény. Ilyen hibával bárki születhet, bárki lehet nyomorék, lehet közmegvetés tárgya.


Kérdezőke, te egy undorító primítív féreg vagy. Az ilyenek miatt tart ott az emberiség, meg az ország, ahol jelenleg tart.

2008. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szadeszos genyók ne írjanak.és ne találjunk már ki buznyákságért felelős géneket :/ elég szar kifogás.akkor ha én meg lusta vagyok akkor génmanipulációval szorgalmas lehetek?baromság
2009. jún. 26. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!