Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért megyek el nagyon gyorsan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megyek el nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés

3 éves a kapcsolatunk és 1.5 éve élünk együtt!Én vettem el a barátnőm szüzességét!

nagyon sokáig minden rendben volt kb.20-90 perc között voltak az együttlétek általában!az utóbbi kb fél évben viszont nem bírom csak max 10 percig!Néha 2 perc is elég!

Amikor nagyon nedvessé válik a puncija olyan ingert vált ki h egy kis mozdulattól is elmegyek!Mi lehet az oka?

( a mai napig iszonyatosan szerelmes vagyok és ő is!)


2008. júl. 4. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Annyira fel vagy izgulva hogy nem birod már ki :)

Semmit nem tudsz ellene tenni.

2008. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod produkálni egymás után kis pihenőkel ezeket akkor semmi probléma. Viszont ha nem, akkor ne szégyellj felkeresni egy szakembert, mert ennek nemcsak az lehet az oka h szereteitek és kívánjátok egymást.
2008. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert mert szeretitek egymast(ahogy a fenti valaszban)es mert mert nagyon jol esik...Ez nagyon jo dolog,de probalj meg neha masra is godolni ne csak a szexre action kozbe...valami teljesen masra, ami nem engesdi hogy elmenj gyorsan...es amikor nagyon nem birod mar akkor bumm...probalj kis szuneteket is tartani kozbe....luck! (G.)
2008. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
mert ha lassan mennél nem érnéd el a buszt
2008. júl. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A helyedben elmennék orvoshoz, ugyanis az ilyen hirtelen, minden előzmény nélküli változásokat baktériumfertőzések is okozhatják.
2008. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szakemberek szerint, egy férfit, ha megfelelően izgatnak akkor maximálisan 3 perc alatt elsül, szerintem csak nagyon felizgulsz, ezzel nincs probléma, próbáld meg, hogy előtte kivered, utána jobban bírod majd.
2008. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!