Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy lovagló pózban vizelési inger tör rám?

Figyelt kérdés

Még nem volt orgazmusom, soha, semmilyen (21 éves lány vagyok). A barátomat ez már szinte jobban zavarja, mint engem. Nem vagyok érzéketlen ott lent sem, csiklóingerlés közben meg-megremeg a lábam, de nem mentem még el. Több pózt kipróbáltunk, nekem a lovagló volt a legjobb, de persze akkor sem mentem el, mivel pár perc után pisilnem kell, és nem merem folytatni úgy. ezért pózt váltunk. Az a kérdésem, hogy kell-e attól félnem, h bepisilek? :S


a válaszokat előre is köszönöm


2008. júl. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért jó rajta ülni, mert ezzel izgatod a csiklódat...ezzel közel kerülve az orgazmushoz.

Próbált már a barátod szájjal izgatni? A csiklódon elöl van az a kis borsóka nagyságú valami...na azt izgatod amikor lajta ülsz...ha nyelvvel izgatná, szerintem garantált a siker. De magad is kipróbálhatnád, hogy hol van. Én pl. maszturbálással jöttem rá, hogyan jó nekem aztán hasznosítottuk az infot a kettőnk közötti gyakorlatban....

2008. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nálam is ugyanez a helyzet, hogy majdnem bepisilek, és már alig bírom tartani és másik pózt kell váltanunk. Mi úgy oldjuk meg ezt, hogy folytatjuk tovább. Szerintem túlságosan is érzékeny számunkra lovagló póz. Ha találsz rá megoldást, írd ki, mert eddig én se tudok jobbat.

2008. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem 100%osan ugyanez a gondom,csak én 20 éves vagyok! :D SZintén nincs orgazmusom,sehogyse,de persze,ha a csiklómat izgatja a barátom,akár kézzel,akár szájjal,az nagyon jó érzés,csak épp nincs BUMM! És ez szintén őt zavarja jobban :-/ A lovaglópózban érzem a leginkább,hogy mennyire jó,de ilyenkor rám jön a pisilhetnék,és a múltkor is abba kellett hagynom,és ki kellett mennem elvégezni a dolgomat...Kellemetlen lett volna nekem úgy folytatni,hogy azt érzem,hogy mindjárt bepisilek,de végül csak egy jót nevettünk a barátommal. :) HA valakinek van vmi okos ötlete,ami a kérdezőnek is segít,az bizony nekem is hasznos lenne! :) Köszi

2008. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy épp azt érzed h elmennél(női ejakulácio)azt kiséri vizelési inger, sztem ha nem hagynád abba, nagy élvezetbe lenne részed,!!! nyugi nem fogsz bepisilni....
2008. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Énis mindig érzem h pisilnem kell, ezért szoktam előtte mindig elmenni wc-re :) ugyanis hüvelyi orgazmusnál én spriccelek. Ha nemváltanátok pózt orgazmusotok lenne :) amiatt meg ne aggódjatok h bepisiltek mert olyankor nem lehet elvileg :) én azért mindig elmegyek wc-re szex előtt xD
2011. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!