Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Nők gondolok itt a fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők gondolok itt a fiatalabbakra 13, 14....24 vagy aki fiatalnak érzi magát mennyiszer szoktak maszturbálni mondjuk egy héten?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én 16 vagyok, hónaponta 2x kb. Nem kívánom, hogy őszinte legyek. Ja és még szűz vagyok.
2008. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
17 vok naponta szexmániás vagyok
2008. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet megunni ezeket a kérdéseket, mi?
2008. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
16 leszek lassan. Én ritkán szoktam mivel barátom van ;)
2008. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Akinek van barátja és jó neki vele a szex, az nagyon ritkán szokott. Aki szereti a szexet és nincs barátja az sűrűbben akár naponta is lehet. Szerintem mind attól függ hogy egy nőnek ez mennyire fontos. Rengeteg olyan nő van aki számára nem is olyan lényeges, az biztos ritkábban csinálja. Nem úgy működünk mint egy férfi akinek létszükséglet az ürités. Bár tény hogy sokkal jobban érzem magam személy szerint ha a párom minimum egy héten egyszer kielégit. De nem vagyunk egyformák. 25 éves vagyok egy 8 éves kapcsolatban.
2008. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
17 vagyok, és szinte sosem csinálom, mivel barátom van és imádom vele a szexet. Nem is tudok csak úgy felizgulni, ha magamat izgatom. Ritkán ha kimaradt egy egy hét mondjuk a párom nincs itthon, akkor persze előfordult már..:)
2008. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
14 vagyok . egy héten kb 3x vagy 2x
2008. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, de nekem van barátom, imádom, 16és fél vook, már lefeküdtünk, kb hetente 1X v 2Xtudunk ugy 1ütt lenni, és nekem van,hogy napi 5 v 6 szor is masztizom..van mikor már kicsit ég..:S ez normális? de azota csinálom ilyen gyakran miota lefeküdtünk, mert ha rá gondolok a mult szenvedélyes éjszakába hááát húú...beindulok és muszály csinálnom vmit..előtte kb volt h napi 1 v hti 1-2 ..de akk sem volt ritka na de mostanába háát....nagyon kivánom
2008. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szted mér van mindig a telefon a zsebemben
2008. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség, hogy akinek van barátja az vele sexelés nem masztizik...nekem két éves kapcsolatom van és szoktam maszturbálni heti 1-2 de van hogy gyakrabban.persze nem akkor mikor együtt vagyunk.De ő is én is csináljuk.Ez természetes.
2008. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!