Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a barátom elkezd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátom elkezd vetkőztetni, lekerül a bugyi és mondjuk megujjaz, hülyén érzem magam, hogy rajta meg rajta van az összes ruha. Honnan kell Tudnom, hogy esetleg őt is ki kell elégítenem?

Figyelt kérdés
Legutóbb levettem a felsőjét miközbe ujjazott.Meg ha én kiverném neki akkor minden ge**s lenne,nem?Nemtudom,hogy hogy tehetném boldoggá?A másik dolog meg az,hogy nem érezte amikor ki*yalt,és én elmentem,mondta h szóljak legközelebb,de hogy?
2008. júl. 5. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
pl használjatok gumit cumizáshoz is. hogy hogy szólj? hát úgy hogy: elmegyek
2008. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Fiatal vagy te még ehhez, hagyd inkább a francba... :(
2008. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
13%

azt mnd meg h én hogyan kérdezhetek

köszi

2008. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudod, hogy ki kell-e elégítni? Pl. megkérdezed, vagy nekilátsz, és, ha nem kéne neki biztos nem hagyná. Igen gecis lesz, és? Akkor nem nyúlsz hozzá, nehogy bekoszold magad? Papírzsepi is van a világon. Hogy szóljál, ha elmentél? Hát pl. helló, elmentem. Vagy rávágod az ajtót. De, ha nagyobb átéléssel élvezed akkor biztos rájön.
2008. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok már...légyszi
2008. júl. 5. 15:48
 6/16 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2008. júl. 5. 15:50
 7/16 Mendus ***** válasza:
32%
Hány éves is vagy?
2008. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
16,és szűz
2008. júl. 5. 16:08
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te is kezd el vetkőztetni és miközben ujjaz, te is verheted neki. Nem hiszem hogy ellen állna. Azt meg hogy elmentél, azt meg élvezd és észre fogja venni akkor.
2008. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem lazítsd el magad és bízd a párodra magad. És hidd el megfogja látni hogy elmentél. :) És ha félsz, hogy olyan lesz a ruhád akkor vagy az előbb írták hogy óvszert használj, vagy le a ruhával :) De ha párod ragaszkodik a ruhához akkor se aggódj ha zsepivel leszeded a ruháról és kimosod a ruhád akkor sem fog meglátszani :)
2008. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!