Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy a fiuk szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a fiuk szeretik hogy ha "lent" simogatjak oket?

Figyelt kérdés
En a fiumat szeretem simogatni ott "lent"is de o nem mindig engedi:(megkerdeztem tolle h tetszike-e neki es azt mondta h tetszik....szerintetek miert nem engedi mindig???
2008. júl. 5. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem teljes mértékben igaz hogy szeretik az ott történő minden fajta érintést, mert talán ott a legérzékenyebbek érintés szemszögből.

Szerintem fontos kérdés hogy miért nem engedi.Ezt kérdezd meg tőle...

Remélem segítttem...

2008. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát talán helytől is függ hogyha pl olyan helyen kezded el simogatni ahol utána neki kellemetlenül szűkké válna anadrágja akkor érthető h nem engedi. Viszont ha oylan helyen simogatod ahol nyugodtan lehet merevedése .. akkor tuti nem szól érte...
2008. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
persze hogy szeretik
2008. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem minden fiu szereti ha taperolják.hat szerintem valami mas all a hatterben, pl.: ha epp nem volt ra ideje alaposan megtisztitani magat ott lenn , akkor neki ez kellemetlenne valhat hogy epp akkor taperolod mikor mondjuk van 1kis szaga, De ez csak 1 tipp volt remelem azer hogy segitettem. Hja es szerintem neha tapadj erre a temara picit hogy mier zavarja neha ha ott "lent" simogatjak.
2008. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert úgy nem lenne érdekes ha mindig engedné hogy ott tapizd:D A barátnőm is ilyen és igaza van :P amúgy persze ezt mindenki szereti!!
2008. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)segitettetek:);)
2008. júl. 6. 07:48
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont a fiuk ne szeretnék???
2008. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az en baratom nem mindig engedi h "lent" simogassam pedig azt mondja h jol csinalom....akkor mi lehet a baj???
2008. júl. 10. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom meg mindenhol szereti ha simogatják :D de ha "oda" nyúlok, akkor általában beindul tőle :) szóval igen, szeretik
2008. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!