Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet izgalomba hozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet izgalomba hozni egy fiút?

Figyelt kérdés

még szűz vagyok és nincs sok tapasztalatom az ilyennel kapcsolatban,de mondjuk ha talizok a barátommal smárolunk akkor mien extrát lehet közbe csinálni,amitől esetleg jobban beindul?

elöre is köszönöm a tanácsokat!


2008. júl. 5. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én barátom attól is eléggé beindul hogy ha már kicsit vadabbul smárolunk.Vagy ha elszórok egy-egy szexibb mondatot vagy "véletlenül" lejjebb csúszik a kezem.

A fiúk eléggé vizuális típusok szóval ha egy kicsit rövidebb szoknyát, vagy többet mutató felsőt veszel fel az is hathat rá. De egyszerűen elég lehet egy sokat mondó pillantás is hogy éreztesd vele többre is készen vagy mint egy smár.

Remélem segítettem ezzel...

2008. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hű..sok mindennel szerintem.Tényleg hatásos ha vadabb kicsit a megszokottnál,meg nyugodtan simogatod akár ott is,csak légy merész,és kihívó
2008. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon kéne gondolkozni, hogy mivel nem lehet egyáltalán felizgatni... ha egy kicsit játszol vele, húzod - biztos a hatás! És a fiúk tényleg nagyon vizuálisak!
2008. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem úgy tud legjobban a barátnőm felizgatni, ha a fülembe puszil és belenyal. teljesen kiráz tőle a hideg és nagyon felizgat.
2008. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha Ha Ha!!! Elveszed a pénztárcáját!!!

Na, lehet lepontozni...

2008. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez most kivételesen jó beszólás volt XD
2008. júl. 11. 23:30
 7/7 indes ***** válasza:
FŐZZ
2008. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!