Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a párvibrá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta már valaki a párvibrátorokat? Vélemény vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy ideje szemezgetünk velük, de mivel nem éppen az olcsó kategóriát képviselik, nem tudjuk hogy beleugorjunk e. Ha valakinek van tapasztalata valamelyikről, azt szívesen vennének. köszi.. :)

2014. jún. 6. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a we-vibe cuccaira gondolsz. Az engem is érdekelne :)

Mi csiklókaros pénisz gyűrűt szoktunk olykor bevetni, és az fényesen bevált, ráadásul olcsó is :) (tipp)

2014. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen először a We-Vibeokat nézegettük, de most már a Lelo is gyárt ilyeneket. És igazság szerint nekem mint márka szimpatikusabbnak tűnik. Nagyon tetszik a távirányítós verziójuk, de az meg tényleg piszok drága, jó lenne beszélni olyannal aki ténylegesen ismeri is őket.


Ezeket nézegettük: [link]

2014. jún. 6. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatot nem tudok megosztani veled, de a We-Vibe-ról olyan visszajelzéseket olvastam angol nyelvű fórumokon, hogy én is szemezgetek vele egy ideje. :-)


Már a 4. "generációja" jött ki, épp nemrég láttam olyan videókat, amik a köztük levő különbséget mutatják be.


Ha érdekel, és tudsz esetleg angolul, szívesen megkeresem neked azt is, meg amit fórumokon olvastam róla, elég egyértelműen lelkes We-Vibe rajongóktól. :-)))

2014. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy így ránéztem, izginek tűnik a dolog. :) Most már engem is kezd érdekelni.
2014. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előbb kifelejtettem, hogy a We-Vibe 3 és a We-Vibe 4 már távirányítós, és tökéletesen vízálló.


Én meg majd megnézegetem a Lelo párvibrátorait, amit belinkeltél. Első ránézésre nekem kissé szokatlanabb az alakjuk, mint a We-Vibe-é, de biztos értik a dolgukat a formatervezőik, mert amennyire tudom, a Lelo felsőkategórás, világvezető márka a piacon.


Nekem annak idején, amikor a We-Vibe-ról annyi pozitív visszajelzést olvastam, meg megnéztem pár demo videójukat, azt volt elég nehéz elképzelni, hogy vajon hogyan marad stabilan a helyén szeretkezés közben, illetve afelől voltak kétségeim a behelyezhető rész méretét látva, hogy ez biztos minden párnál elfér-e még kényelmesen a pénisz mellett.

2014. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az tény hogy a We-Vibe jött ki legelőször ezzel az ötlettel. Már akkor is izginek tűnt a dolog. De a Lelo mint márka mindig is szimpatikus volt. Tényleg felső kategóriás cuccokat gyárt és már van kellemes tapasztalatunk másik Lelo vibrátorral. Szóval tényleg full profi, igényes kütyüket gyárt. Ezért gondoltunk erre.
2014. jún. 10. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:
zöldséges,,,kigyoubi meghámozod és bele...
2014. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a barátnőmet kényeztettem ilyennel,nagyon élvezte :)
2014. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt pont erről van szó: [link] bár még nem teljes, de biztos fel tudod venni a kapcsolatot a szerzővel.
2014. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!