Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan ujjazzam magam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ujjazzam magam hogy elélvezzek?

Figyelt kérdés
eddig még egyszer sem sikerült. lécci irjatok tanácsokat
2008. aug. 10. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát az is lehet h te csak csiklon keresztül tudsz elmenni!Nem?sokan vannak igy evvel!pl.én is jobban élvezem olyankor!

de csinálhatod ugy is h az egyik kezeddel ujjazod magad a másikkal pedig simogatod a csiklodat!vagy füdükádban a tussal kényeztedet a nemiszervedet!sztem az tök jo!ja és közben ujjazod magad!

2008. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
bocs:fürdőkádban
2008. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha csak csiklón keresztül tudok elmenni akkor szexnél se fogom élvezni?:S
2008. aug. 10. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is csak csiklón keresztül tudok elmenni, de szexet így is nagyon élvezem, és kívánom is.
2008. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De, élvezni fogod. Aki szereti a szexet, annak mindegy, hogy csiklói vagy vaginális orgazmusra osztják fel az élvezni valót a tudósok! Ne válaszd ketté a dolgokat. Próbáld úgy simizni a csiklódat, hogy közben néha-néha a hüvelyed felé csúszkálsz... Használd mind a két kezed... egyik a megszokott módon a csiklón, a másik lejjebb kalandozzon. Jó szórakozást!
2008. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem éppen az lenne a lényeg hogy te magadtól jöjjél rá. legalábbis az okosok szerint azért(is) kell maszturbálni hogy meg ismerjük a testünket. most ha azt várod hogy valaki ide irja a tuti tippet?. ide fog írni valamit hogy neki mi a jó, de attól neked még nem lesz jó. inkább probálkozzál még, ezt magadnak kéne kitanulnod.
2008. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!