Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Soha nem volt hüvelyi orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Eddig csak akkor tudtam elmenni, ha a csiklómat izgatták. De most az volt a helyzet, hogy szex közben izgattam, de belül is éreztem, hogy nagyon nagyon jó. Akkor ez most mi volt?

Figyelt kérdés
a belső érzésre koncentráltam és el is mentem. Ez csak egy pózban sikerült. Amikor a barátom volt felül és picit felemelt. Igaz, hogy símogattam magam, de mégis azt éreztem, hogy ez a jó érzés inkább belülről jön. Akkor ez most milyen orgazmus volt?
2008. aug. 11. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tom lehet mindkettő,de sztem inkább belső,één is csak ugy tok elmenni ha eleinte apárom izgatja a sciklómat,mert jobban felpörget,ugyhogy ez más érzés is volt nem?MErt ha igen akkor ez hüvelyi volt :)
2008. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Valami jó dolog, minek töröd rajta a fejed? inkább élvezd és örülj neki.
2008. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi, szerintem. Ugye milyen jó dolog???

Kis gyakorlattal a sokat emlegetett G-pontot is meg lehet találni, én legalábbis azt hiszem, nekem megvan.:-D

2008. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez valószinüleg azért van mert régebben ha maszturbáltál akkor csak a csiklódat izgattad
2008. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is!


vagy G-pontot ért a párod vagy csak simán akkorát élveztél, hogy szokatlan volt!


Másodszor: a csikló olyan formájú,hogy az idegkötegek nem érnek véget a csikló kis gömb aalkú végénél, hanem a van két hosszúkás nyúlvány ami a hüvelybemeneten át a gátig fut végig!mintha két láb lenne. Ettől lehet hüvelyi orgazmusod!

2008. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!