Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok partnert cam sexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok partnert cam sexre?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen oldalt?ahol lehet ilyen csajokat találni akik TÉNYLEG benne vannak?Tudom hogy élőben jobb de ezt is kiakarom próbálni.
2008. aug. 11. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
keress egy barátnőt és azzal próbáld ki. amúgy olyan oldalak vannak, ahol lányok vetkőznek kamera előtt és közben írhatsz nekik, de az fizetős. pl goldengate.hu-n is föltünt mostanában valami ilyesmi.
2008. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de én msnbe érteném mert nekem nem jön be ezek a vetkőzős oldalak.
2008. aug. 11. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
De akkor is egy ilyen oldalon kell összeszedned. Mit gondolsz majd akárki megteszi neked? Valószinűleg csak az aki ezzel foglalkozik.
2008. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Írj valami szex témájú oldalon hirdetést, aztán talán jelentkezik valaki.
2008. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
sztem a chat-en is össze lehet szedni kiscsajokat, akik bevállalják..
2008. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Chaten össze lehet szedni. Nálam volt olyan hogy csaj szo nélkül camozott és vetközött is, pedig semmi ilyesmire nem kértem. Csak türelem kell hozzá.
2008. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a siwiw.com-on néha látni csinos párokat szexelni. magányos nők néha villantanak cickót, puncit, de elég idősek, 30-40, vagy még idősebbek, szóval nem túl felemelő látvány sokszor...
2008. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
chat.hu-n 10 percen belül össze tudsz szedni valakit a célra.
2008. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] Ezen az oldalon tudsz válogatni. A legtöbben csak cam sex-et akarnak. Remélem segitettem
2008. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először inkább próbáld ki az írogatós szexet. Leírjátok, hogy mit csináltok egymással. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, sőt most is van. A csajjal 1 éve ismerkedtem meg, azóta is együtt vagyunk. Először csak írogattunk egymásnak, aztán fotót cseréltünk, majd kamoztunk. Találkoztunk élőbe és hát a csaj nem semmi. Itt ül mellettem. :) Imádom a barátnőmet. 20/L leszbi lány. (keresünk írogatós partnert :))
2011. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!