Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bimbó, bimbóudvar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bimbó, bimbóudvar?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok? Kicsi feszes mellbimbó..., kicsi udvar, kevéssé tüzes nő? Nagyobbacska-, sötét bimbóudvar, buja démon?

Lehet e összefüggést találni a mellbimbó kinézete, és a nők szexuális étvágya között!?



2014. dec. 8. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszm hogy lenne összefüggés. A lényeg, hogy szép legyen. Ha nem szép az régen rossz.
2014. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés...
2014. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szépség relatív, nem is ez a kérdés.
2014. dec. 8. 18:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az eddigi tapasztalataim szerint van némi kapcsolat. Csak kíváncsi vagyok hogy más is így látja e...!?
2014. dec. 8. 18:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem speciel a pici feszes bimbó, és világos pici udvar jön be, de eddig azt tapasztaltam, hogy az ilyen cicik tulajdonosai kevésbé voltak tüzesek.
2014. dec. 8. 18:42
 6/12 anonim válasza:

Te gyökér vagy!

Miből gondolod te azt, ha valaki nem szép, az nem is jó? -_-

Ne legyetek már ennyire előítéletesek!

Mert ha szép valaki, az tökéletes?

Meg a fa***szt!

2014. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6


Ronda bimbó/bimbóudvar számomra kiábrándító, nem tudok rá gerjedni. És mivel "testileg" a mellekre gerjedek legjobban - lelkileg a szemekre és a tekintetre - ezért ez így nem menne. Nem lenne elég kemény tőle a "bot"

2014. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eltértetek a kérdéstől, persze nem baj, csak nem ez volt a felvetés... Nem az ízlés volt a kérdés, vagy hogy mi a szép vagy csúnya, hanem hogy valaki tapasztalt e összefüggést a forma és a vérmérsékelt között!
2015. jan. 2. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég nagy a bimbóm és bimbóudvarom (mondjuk nem sötét, inkább világosabb).

Igazából szeretek szexelni, és vannak kimondottan perverz vágyaim is (ami néha sok is a barátomnak).

De szerintem ez csak véletlen, nincs akkora jelentősége, mint gondolod.

2015. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mégis csak erősíted a felvetést! :)
2015. jan. 2. 16:42
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!