Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pár tippet szeretnék kérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Pár tippet szeretnék kérni, egy kis alkalmi domina-meglepetéssel kapcsolatban. Ti mivel büntetnétek/ aláznátok/ kínoznátok még a párotokat, pasitokat? Persze csak játékból?

Figyelt kérdés

Fel szeretném dobni kicsit a hálószoba- hétköznapokat, és mivel a párom jelezte hogy hiányolja a kezdeményezésemet, gondoltam kicsit bedobnám magam, és egy délutánra felvenném a Domina szerepet. Viszont nem tudom hogy milyen feladatokkal is alázhatnám/ vagy kínozhatnám picit. Nem akarok tulzásokba sem esni, azért is kérek itt tanácsot, mert a golyók taposása meg amiket még az interneten találtam azok már picit durvák nekem. (Azért kárt sem akarok okozni benne.)


Eddig arra gondoltam hogy elfenekelem, vibrivel kielégíttetem magam, kikötözöm kicsit és úgy ülök az arcára, meg jégkockákat is becsempésznék valahogy a játékba... De ezeken kívül még valami más feladatokat is adnék neki, de egyelőre nincs ötletem.


Tudnátok adni pár tippet hasonlókhoz? Mit tehetnék még vele? Mivel büntethetném kicsit? Minden öltetre nyitott és hálás vagyok. És főleg kíváncs. Ti mit tennétek még a helyemben?

Köszi előre is. :D



2015. márc. 9. 17:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

9-esnek annyiban van részigazsága, hogy ilyent csak akkor játsszatok, ha TUDOD, hogy a párod ezt szereti.


Én viszont arra kell hogy figyelmeztesselek, hogy HA IGEN, akkor innentől ő maga fogja kérni, hogy MINDEN ESTE ezt csináld vele. Ilyenkor persze könyörögtess majd magadnak egy kicsit ;) de aztán add meg neki amire vágyik, és lesz egy örökre rajongó, hálás, hűséges csicskád.

2015. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ennyit írtam neked, -- ezek után legalább annyit tegyél meg, hogy majd beszámolsz a fejleményekről! :D



(És ha Budapesten laktok, és 21.-én szombaton ráértek, akkor írj privit.) :)

2015. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, jól jönnek majd, bár sajnos nem Budapesten élünk. :)
2015. márc. 9. 17:57
 14/31 anonim ***** válasza:

<< Szerintem elég kockázatos terv, de Neked kell döntened vállalod-e/kibírod-e a következményeit ... >>



Egyetértek.

Hát csak nagyon figyeld oda rá! Most a kezeidben lesz, tehát te leszel érte a felelős. Ki lesz szolgáltatva, mint egy kisgyermek, de az nem baj, ha vigyázol rá, mint egy jó anya :)

2015. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

és szívesen ;)


Jó mulatást!



(hű de irigylem a párodat) :D

2015. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ja, igen, feladatok.

Ha már előtted térdel, (és nincs hátra bilincselve a neve) azt is lehet, hogy lenyomod négykézlábra, a hátára ülsz, és vezényelsz neki hogy vigyen. "Gyí paci!"

A térdeiddel noszodathatod a szükséges irányba, hogy ezzel kormányozd irányba. Ha nem mászik elég gyorsan, húzz egy NAGYOT a fenekére. Szidd, hogy milyen lusta/gyenge és fenyegesd meg, hogy bünti lesz.


(Készülj extra büntikkel, arra az esetre, ha engedetlenkedik.)

2015. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

* és nincs hátra bilincselve a KEZE

:D



Na jó, egy utolsót.

A legeslegvégén, amikor már fáradt vagy, parancsold az ágy végébe bekötött szemmel, és mondd neki, hogy addig nyalja a talpaidat, amíg el nem alszol. Nem láthatja, hogy mikor csukódik le a szemed, és mikor aludtál el, (remélhetőleg nem horkolsz) :D de ha abba merészeli hagyni amíg még ébren vagy, akkor kegyetlen pálcás fenekelés várja még így a végére. :D


Na befejeztem most már :D

2015. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Namost azért a "szeret vadulni szex közben, pár fenékrepacsi is elcsattan" és a "szolgalelkű fiú és Úrnője" között van azért egy hangyafingnyi különbség. Én meglepetés helyett ajánlanám, hogy beszéljétek meg egymással a legvadabb fantáziáitokat (megvalósíthatóság nem szempont), abból már jobban ki lehetne indulni.


Ha mindenképpen meglepetést akarsz, akkor a menekülőszó kívül is adj a kezébe valamit, ne akard rögtön dominálni, csak fokozatosan. Az egyik lehetőség erre az, hogy nem kötözöd ki kapásból, hanem utasítod helyette. Például, nem kötöd hátra a kezét, csak mondod neki, hogy tegye hátra és tartsa ott. Ha el karod fenekelni, mondd neki, hogy ereszkedjen le négykézlábra, stb. Ezzel fokozatosan elfogadtatod vele, hogy most te irányítasz, ő pedig engedelmeskedik, anélkül, hogy igazából kényszerítenéd. Az is jó ötlet lehet, hogy lehetőséget adsz neki a visszajelzésre. Például, ha elfenekeled, akkor utasítsd, hogy hangosan számolja (esetleg meg is köszöntethetsz vele minden ütést, ha nagyon rámenős akarsz lenni), így a hangja segíthet, hogy eldöntsd mennyire feszegeted a határait. Persze mondhatod, hogy ott a menekülőszó, de igazából ha úgy hirtelen ér véget az egész játék, mert neki ez nem jön be, akkor az egyikőtöknek se lesz egy jó élmény.


Ami az alázásos játékot illeti, vannak formulák (lábimádat pl.) de a legfontosabb, hogy legyen egy határozott fellépésed, hogy elhiggye, hogy te irányítasz. Egyébként a többiek adtak itt ötletet bőven, nem részletezem.


Amikor végül is kikötözöd, akkor esetleg külön megkötözheted a heréit, illetve a farkát is. Itt egy illusztráció, hogy ez hogyan is nézne ki: [link] Nem kell nagyon szorosra, de azért tartson az a kötél. Nagyon sokáig ne legyen így kikötve, max mondjuk egy fél óra. Ez önmagában nem fáj (már ha nem csípsz oda szőrt), de csak maga a megkötözött férfiasság látványa is alázatra késztet. Plusz mivel ez lassítja a vér kiáramlását a farokból, merevebbnek és nagyobbnak fogja érezni magát, mint normálisan. Ezt lehet kombinálni azzal, hogy szépen kényezteted, eljuttatod az orgazmus szélére, de elélvezni nem hagyod, csak újra meg újra közel juttatod hozzá. Itt egy videó, hogy mire gondolok: [link] Hogyha esetleg műkörmöd van, akkor tehetsz egy próbát ezzel: [link] Fájni nem fáj, de furcsán izgató érzés. Hogy te se maradj kényeztetés nélkül (elvégre ő szolgálna téged, vagy a mi a fene :P) , mindezt el lehet játszani úgy is, hogy kikötözöd, majd 69-eztek:ő téged nyal, te pedig őt kényezteted. Csak még te elélvezel amikor akarsz, ő neki ez nem adatik meg, csak ha te úgy döntesz.


Lehetőségek vannak még dögivel, de így első nekifutásra ez így bőven elég szvsz.

2015. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a minden ütés megköszönése és/vagy hangosan számolása kiváló ötlet. Nem is tudom, hogyhogy nem jutott eszembe mondani. Magad is látod, hogy valóban EGYÜTTMŰKÖDIK, és nagyon is AKARJA, amit csinálsz vele. Mondd neki, hogy ne is merészelje abbahagyni a számolást, vagy bármi mást mondani azon kívül amit parancsoltál neki. (Esetleg előre meghatározhatod, hogy hányig KELL kibírnia, és ha elértél addig, akkor kegyesen megkérdezheted, hogy kér-e még.) :D


Úgy általában is, határozottan utasítsd, hogy menet közben ne dumáljon. Ilyenkor (főleg eleinte) a szub fél hajlamos rá, hogy azzal próbálja ellensúlyozni a helyzet "kínosságát", hogy elkezd csacsogni meg szemtelenkedni. Nagyon nem jó, mert zavarja a teljes beleélést. Szólj rá, hogy kussoljon, és csak akkor amikor kérdezed, akkor is cak annyit feleljen, hogy "igen", "nem", "köszönöm". Semmi mást nem mondhat. Ha akarod, hozzáteheted, hogy hogyan szólítson meg ehhez. Nem muszáj, hogy "Úrnőm" legyen, de komolyan és tiszteletteljesen hangozzon. Tehát pasi KUSS, és külön a te felszólításodra választhat annyi válasz közül, hogy (például) "Igen, Andrea", "Nem, Andrea", vagy "Köszönöm, Andrea", illetve ugye ezen kívül a menekülőszőtokat rendkívüli helyzetben. Meg a pofonok/seggrepacsik stb számolásakor "Egy pofon, Andrea", "Két pofon, Andrea" stb :D

2015. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
18: ami a gyakorlati részt illeti, (vagyis egy hsz kivételével) azok a "többiek" mind én voltam :D
2015. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!