Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy plüss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy plüss oroszlánon élem ki szexuális vágyaimat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 15:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
ÉN MÁR 6 ÉVESEN KÍVÁNTAM A SZEXET,volt egy kislány egy évvel fiatalabb nálam és pettingelni jártunk,sajnos nem tudtam,hogy miként működik a dugás,pedig megdugtam volna hat évesen.
2015. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tök normális :D én mondjuk nem csináltam semmilyen plüssel, csak simán ment a maszti de ugyanígy rá voltam gerjedve a dologra. 15évesen került sor az elsőre, elég nehéz volt kivárni
2015. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11 es valaszolo, h pettingeltetek hat evesen???
2015. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
# 13 széthúzta a szemérem ajkait,és az álló farkammal dörzsöltem a csiklóját,...állt a farkam rendesen,csak nem tudtam,hogy hova kell dugni,ez kb 4 alkalommal történt meg,aztán sajnos elköltöztek....
2015. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egy időben én is az orosz lányokat részesítettem előnyben. :))
2015. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40/F Nekem is állt már rendesen 6 évesen de hogy egy lány sem akart szexelni az is biztos. Hát van itt aki azt írta, hogy hat évesen is megdugta volna a kislányt. Talán jobb hogy nem tetted, mert ha akkor már ettől vérzése lett volna kislánynak, vagy látható nyoma van, lehet, hogy nem lett volna jó találkozni az apukájával, mert lehet, hogy eltávolítja a fütyidet amit talán ma farokként használhatsz és az lett volna az utolsó szexuális élményed.
2015. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem vagy még nagyon kislány a szexhez?

"Hova olyan serényen? Tojáshéj a fenéken?"

2015. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Mit írtál? Pasikat? Nem kis fiúcskákra vágysz? Mert neked még az való, vagy maradj a macinál. Én egy 42éves férfi vagyok és azt hiszem elég nagy pasi. 196cm 106kiló és van 22cm farkam. Én nem szeretnék veled leni mert akkor pedofil lennék. De szerintem ki is büfögnéd. Simogasd a puncid. Még jó pár év és jönnek a fiúcskák, utána majd találkozol igazi férfiakkal. Kicsi lányka vagy még.
2015. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
# 16...de gondoltad volna,hogy a kislány jött oda hozzám,és kaján vigyorral mondta,hogy b..asszunk
2015. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
19-es. Én a 16-os vagyok. Attól függ hány éves a lányka. Ha olyan 17-18éves akkor már lehet kész nő. Akkor is elküldöm mert még mindig leültethetnek kis korú megrontásáért. Ha 15 alatt lenne a kislány gyorsan elzavarnám haza. Kezdjen ki egy 15 évessel de ne velem. Felnőtt férfi vagyok és nem hiszem, hogy tudna egy ilyen kis lányka velem szexelni. Nemcsak méretbeli különbségek hanem nekem ő egy kislány. Én az érett nőket szeretem 20 fölött. De hát azt hiszem ez a normális, ha én már egy ennyi idős férfi vagyok.
2015. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!