Terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
A barátommal április 28-án voltunk együtt, de nem feküdtünk le, mert csúszott le a gumi, így levette. Nem ment el, de egy pillanatra hozzáérintette gumi nélkül a puncimhoz, pontosabban a hüvelyemhez. Most május 23.-a van és 14 napja kellett volna megjönnie, tehát május 9-én. Szerintetek ennyitől lehetek terhes, hiszen nem hatolt belém?
2015. máj. 23. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
tesztelj, ha nagyon félsz. most leírjuk páran, hogy nagyon kicsi az esélye, nem lehetsz terhes, páran meg azt, hogy de, lehetsz terhes. kerüljük ki ezeket a köröket, és ha már 2 hete késik a havid, vegyél egy terhességi tesztet, és megmondja a frankót.
2015. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A világért se akarlak megijeszteni, de az egyik barátnőm pont így esett teherbe, és későn vette észre. Egyetem helyett nevelhet gyereket egyedül, mert a pasija elhagyta, amikor kiderült, ő ugyanis nem akart gyereket.
2015. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából a múlktkor 40 napot késett, akkor is halom számra vettem a teszteket, pedig az esély nulla volt arra, higy terhes legyek. Edzek, diétázok,stresszelek azon kívül meg fiatal is vagyok(15). Lehet, hogy ettől késik?
2015. máj. 23. 01:58
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

15 evesen nem mindenkinek allt meg be a havija es ha ilyen fiatalon dongetnek az bizony a hormonjaidra is befolyassal van ami pedig a havi verzesedre. Ehhez jon a dieta ( ami ennyi idosen hulyeseg szerintem) es a torna meg az iskolai plusz az a stressz amit a hulyesegeitek miatt kell elviselned. Siman keshet emiatt. Aruld mar el miert nem lehet varni 16 eves korig minimum?! Es ha annyira szexelni akartok mvagy mar a baratod fa:::a arra korical huzzon masik gumit!

Mi a parommal akkor jottunk ossze mikor 15 voltam es 17 eves koromig max pettingetunk szexrol meg ilyesmirol szo sem lehetett pont az ilyen dolgok elkerulese erdekeben. Vegyel egy tesztet ha aggodsz , imadkozz hogy negativ legyen es huzzatok gumit vagy ne csatangoljon arra a baratod!

18/L

2015. máj. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, veszek tesztet és többé ilyet nem csinálok.
2015. máj. 23. 02:27
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyan már, miért ne lehetne 15 évesen szexelni? a lényeg, hogy védekezzen, vagy ne legyen ilyen aggódós fajta, legyen vele tisztában mi hogyan működik. de ha eddig nem állt be a havid, akkor nem is késik igazából, csak egyszerűen ilyen. minden bizonnyal nem vagy terhes, csak legközelebb vigyázzatok.
2015. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!