Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most komolyan, talalkozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, talalkozott mar valaki konkretan olyan ferfival aki nonek adta ki magat?

Figyelt kérdés

szinte minden kerdeshez ami nokrol es szexrol szol, odairja valaki hogy ez egy 80eves oregur, meg bela bacsi meg, sanyi stb:D

konkret eseteket kerek, ahol bevalotta hogy fiu az illeto vagy megmutatta az igazi kepet stb.

en sok emberrel dumaltam mar innen, es 1eset volt amikor azt irta a csajnak kinezo egyen hogy "gyerunk te mocskos diszno" na tole nemsokara ra elbucsuztam.

viszont maskepp, masztizo tinilanyok, sok realis facebook cim, talalkozas is, minden volt.

sztem azok mondjak hogy csak az oregemberek szorakoznak igy, akik sose ismerkednek neten..mi szorakozasa lenne egy oreg heteronak ha nonek adja ki magat? ha homo akkor miert nem olyanokat keresne? nem ertem. meg ha tenyleg valaki ezzel viccelodne, szerintetek meddig lenne turelme? par uzi utan rohogne egyet es megunja kanos kis csavokkal beszelni..



2015. jún. 1. 00:35
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Én két ilyen esetről is tudok.

Az egyiknél leszbikus volt a lány,csúnyán átvágták szegényt.

A másik konkrétan itt történt meg és és azóta is együtt vannak :D

2015. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már többen írtak a hozzászólásaim után privát üzeneteket női felhasználó néven úgy, hogy vagy egyből ráéreztem az elég jól működő intuíciómmal, hogy igazából pasi az illető, vagy pár üzenetváltás után elkezdett olyanokat kérdezni, továbbra is nőnek kiadva magát, amiből némi pszichológiai érzékkel és logikával le lehetett vágni, hogy nem nő.


Amikor - többnyire humoros formában - megírtam, hogy a 6 érzékem azt súgja, / a varázsgömbömbe belenézve azt látom, hogy nagyon furcsán állna rajta egy csipkés francia bugyi, akkor vagy visszaírtak valami poénosat, vagy megkérdezték, hogy miből jöttem rá, vagy egyszerűen nem írtak vissza.

2015. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 2 vagyok, bocs, azt elfelejtettem odaírni, hogy én nő vagyok, szóval amiről én írtam, az egész más eset, mint a tiéd férfiként.
2015. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igy van, leszbikusnak persze sok pasi adja ki magat, mivel igy akarnak pucer kepeket szerezni, meg biztos remenykednek hogy majdd a csajnak megtetszenek pasikent is. ennek teljesen ertheto a motivacioja.


en arrol beszeltem mikor egy unatkozo pasi csajnak adja ki magat es fiukkal uzizget.

2015. jún. 1. 01:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít a dolog. Én nő vagyok,de elég nyíltan tudok beszélni a szexualitásról. Biológia érdeklődésű vagyok lassan a munkám része is lehetne az erről való beszélgetés. Mégis sokat megkaptam,hogy én biztos fiú vagyok. Volt,aki vissza se írt pedig képet se kért.
2015. jún. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 4


Nem adták ki leszbikusnak magukat, és nem próbálták azt a látszatot kelteni, hogy ismerkednének, egyszerűen csak előbb-utóbb olyan intim dolgokat kezdtek kérdezgetni egy heteroszexuális nő álcája mögött, ami inkább a férfiak fantáziáját mozgatja, másrészt az is picit árulkodó volt, ahogyan fogalmaztak.

2015. jún. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiskivancsi79 ***** válasza:
En szoktam lenni no az agyban es noiben de errel a pasik is tudnak mikor odakerul a dolog.
2015. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!