Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a pride amit most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pride amit most mindenki reklámoz, pl. sok embernek ilyen szivárványos a profilképe facebookon, annyit tudok valamilyen kapcsolati dolog, de nem néztem híradót amikor ez történt. Most minek örül az egész világ?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, köszi a válaszolóknak.
2015. júl. 1. 17:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
82%
Amerikaban legalizaltak, hogy a meleg és leszbikus párok összeházasodhassanak :) Ezert most mindenki örül ^^
2015. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
buz_i_zsúr, most minden ratyi szívárványos képet rak ki.
2015. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem, én szerintem az biztos hogy kimaradok a b*zizsúrból, és képet se fogok kirakni, mivel nincs minek örülnüm
2015. júl. 1. 17:20
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Irigyellek, hogy te eddig nem tudtad, pedig most jobban folyik minden csapból a b_zipropaganda, mint eddig bármikor.
2015. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Unalmasak ezek az ál kérdések, ahol 2 naponta kiörjöngheti magát az össze homofób idióta, leírhatja hogy csinálják a 4 fal között és az összes unásig ismételt marhaságot.


Egy hetero fiú

2015. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
na ja :) Télen " je suis charlie "-val mosták a nép agyát, hogy álljanak ki a provokáció/gyalázkodás mellet, most meg azért, hogy a douche-klán kamionokon rázhassa :D PS : nincs bajom búzabandiékkal, de a felvonulás csak ingerli az embereket. Harmadik voltam :D Jó buz_i_zsúrt :D
2015. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
vagyis második bocsi :D
2015. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek, sokkal jobban elfogadnák a b_zikat, ha nem csinálnának ekkora felhajtást maguk körül, és nem vonulnának minden évben közszeméremsértő, provokatív módon.
2015. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek az előttem szólókkal. Nincs olyan ember, aki azzal kelne-fekszene, hogy mennyire utálja a melegeket. Pont lesz**juk őket. Elfogadjuk, hogy vannak, csinálják amit akarnak, de attól még undorítónak tartjuk és senki nem kíváncsi rájuk.
2015. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
liberál marhaság.mindig van mivel hülyíteni az arra fogékonyakat.Ehhez értenek csupán..gondolom az amerikai hazafias érzelmű emberek is a levegőbe lőttek örömükben.
2015. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!