Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nők! A nagyobb pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! A nagyobb pénisz nektek minden esettben vonzóbb mint egy kisebb méretű?

Figyelt kérdés
Tehát minél nagyobb annál jobban találjátok izgatónak? Vagy létezik olyan hogy valakinek pont egy kisebb féle jön be?

2015. júl. 20. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem volt 20 cm feletti mérettel dolgom, de a körülivel igen, és akármilyen hihetetlen, de a kisebb, vagy átlagos mérettel rendelkező pasik sokkal jobbak voltak az ágyban!

A méret egymagában elég kevés, sokkal többet számít, hogy milyen maga a pasi, milyen a hozzáállása, a viselkedése, milyen az előjáték, mennyire passzolnak az igények, hogyan foglalkozik a lánnyal-nővel szex közben. Ez mellett a méret kérdése teljesen eltörpül. Sőt, bizonyos pózban egy teljesen átlagos méret, ami ugye 15 cm környékén van, azzal is lehet fájdalmat okozni, hát még akkor egy naggyal. Szóval ha engem kérdezel, én inkább élvezni szeretem a szexet és nem fájdalmat érezni közben, vagy élvezni szeretem és nem egy olyan pasival lenni, aki önző!

Szóval nálam a lényeg abszolút lényegtelen kérdés volt mindig is!

2015. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

:D

Mit is vártunk volna:D

A szokásos "volt már naggyal dolgom, de nem tudták használni, bezzeg a kisfarkúak":D

Álszenteskedés level 100000000.

Van itt olyan nő egyáltalán, aki nem úgy járt, mint az első?

8 éve vagyok az oldalon, de az ilyen kérdéseknél állandóan ezt kell olvasnom, hogy az exnek nagy volt, de rohadt szar volt, az újnak kicsi van, de akkorákat élvez tőle a nő, hogy az nem is igaz.

Esetleg van olyan, akinek bejött a nagyobb???:D

2015. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én sem cserélném le barátom 16 centijét egy 25 centisre...
2015. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

"Tehát minél nagyobb annál jobban találjátok izgatónak?"


Részemről nagyon nem. Egyrészt a férfi miatt találom izgatónak, akihez tartozik, hozzá vonzódom szexuálisan, másrészt pont annyira vágyom arra, hogy méhszájon döfjön vele szeretkezés közben, mint egy pasi arra, hogy tökön rúgják.


Attól, hogy - egy erektált pénisszel ellentétben - a hüvely nem látszik kívülről, nyilván köztünk, nők között is ugyanúgy vannak különbségek intim méretek tekintetében, mint a férfiak között, és minden nőnek megvan a preferenciája pénisz méret (mind hossz, mint vastagság) tekintetében az anatómiai adottságaitól, az orgazmuskészségétől és más szempontoktól függően.


Nekem pl a 12-13 cm, átmérőre meg a 3,5-3,8 cm méret az ideális.


Az exem pénisze 15-16 centi hosszú volt. Ez a méret már odafigyelést, ügyességet és önkontrollt igényelt tőle a legtöbb pózban, hogy a szenvedély hevében ne találja telibe a méhszájamat, mert mind a ketten azt szerettük, ha az orgazmustól folynak a könnyeim, nem a fájdalomtól.


A Párom pénisze kb. 12 centis, ez nekem ideális, egyrészt mert még épp az a méret, aminél teljesen önfeledten, felszabadultan lehet szeretkezni anélkül, hogy emiatt parázni kéne, másrészt azért, mert bizonyos pózokban nekem eszméletlen jó érzés tud lenni, ha egy hevesebb, szenvedélyesebb szeretkezés közben a testünk nagyobb felületen "összekoccan" lendületből, és annál a péniszméretnél, ami nem lehetővé teszi a teljes behatolást, erről az extra élvezetről már kénytelen lennék lemondani.


De se őt, se mást soha nem hagytam volna el azért, ha mondjuk 20 centis a péniszük, ami nekem messze nem az optimális méret, ha bennük lett volna annyi önkontroll és odafigyelés, hogy nem okoznak vele fájdalmat, vagy max. csak néha, véletlenül, nem pedig egy végtelen alagútnak képzelik a hüvelyemet, mint a férfiak egy bizonyos százaléka, amivel a gyakorin olvasott sokadik ilyen kérdés kapcsán megdöbbenten szembesülök.


És ugyanígy nem hagytam volna soha senkit, akit szeretek, és akihez vonzódom, ha mondjuk 8-10 centis lett volna a pénisze.


Nyilván nem vagyunk egyformák ilyen szempontból (sem), de nekem attól lesz orgazmusom, ha a G-pontom kap megfelelő stimulációt, ami behatolási szög és ritmus kérdése, nem pedig péniszhosszé, mivel kb. 5 centire található a hüvelybemenettől.


Nem mondom azt, hogy 100 %-ban ugyanolyan érzés lenne a szeretkezés, mint az ideális mérettel, de nekem szerencsére akkor is lenne hüvelyi orgazmusom, ha a Párom pénisze mondjuk 8 centis lenne, csak tőle igényelne sokkal több ügyességet, hogy ne hagyja el túl gyakran a pályát a szenvedély hevében.

2015. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk van minden féle játék amit az ágyban szoktunk használni, és köztük vannak dildók is. Nem rég beszereztünk egy nagyobbat, hogy kipróbáljuk milyen is lehet egy igazán méretessel. A körfogata 15 centi ami már szép vastag, hosszúsága is olyan 15-16 cm. Hát nem tudjuk használni, egyszerűen túl nagy. Bármit is csinálunk. Fáj.


Amit az asszony kibír az hosszúságra max 18 centi, de az is csak 1-1 pózban (az enyém 17 és néha bizony elérek pontokat és elég hangulatromboló), körfogat max 12-13 centi. Azért mondom ennyire pontosan, mert mint mondtam vannak játékok és azok pontosan le vannak mérve.


Lehetséges nagyobbakkal csinálni? Persze! Élvezni is fogja a lány? Nem biztos!


Igen, a hatalmas darab vonzónak néz ki, beindítja a fantáziát, de ténylegesen használni már nagyon nagyon macerás.

2015. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a pénisz a viselőjétől lesz vonzó, nem a méretétől. Nem mondom, ne legyen 10 centi. De 25 se. VISZONT, ha a páromé, akit szeretek, túl nagy vagy túl kicsi lenne, akkor sem cserélném le, mert a férfit szeretem és nem a f@ szát
2015. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!