Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon ki akarom próbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki akarom próbálni az anál-t de a barátnőm nem nagyon akarja, hogyan tudnám rávenni? Fiúk, Lányok Mi a tapasztalatotok az análról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az análvonaton nincsen fék. A fogorvos kihúzza, de én nem. :3
2015. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Például úgy, hogy engedd te, hogy csinálja neked. Ha látja, te mennyire élvezed, lehet kedvet kap ő is hozzá. De ha nem, akkor ne erőltesd.
2015. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem is jó ötlet, amit Lilla írt.


Olvastam már hasonló témájú kérdésnél női hozzászólótól, hogy ő azzal a feltétellel ment bele, hogy kipróbálják, ha előtte csinálják fordítva, hogy a barátja tudja, hogy milyen érzés, mire kell nagyon figyelni, hogy lehetőleg ne járjon fájdalommal, stb.


És azért is jó ötlet, mert neked a prosztatád miatt jó eséllyel orgazmusod is lehet tőle.


[link]

2015. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én csináltam nővel nagyon jó érzés csak sok lány utálja mint pl az enyém is reménytelen ha nem engedi :(
2015. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Lilla hogy mekkora ostoba válaszaid vannak! Rá kell vezetni. Nekem eddig pont azokkal nem jött össze, akik benyögték hogy anál az jöhet. Rávezetni meg bárkit rá lehet, ha ép eszű.
2015. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Rávezetni meg bárkit rá lehet, ha ép eszű."


Téged rá tudna vezetni a barátnőd, hogy kényeztethessen hátulról egy felcsatolható pénisszel?

2015. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Ne erőltetsd, ha nem akarja. Az anál még totál ellazultan is fáj, aki mást állìt, az fájdalomcsillapìtòzik.
2015. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A rávenni kifejezés azt jelenti, hogy olyasmibe akarod belevinni a másikat, amit nem akar. Te örülnél neki ha ő is olyat akarna kipróbálni rajtad, amit nem akarsz?
2015. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
Milyen kretén válasz már az, hogy engedd meg, higy felcsatolhatóssal s...ggbe rakjon? Milyen szép dolog, higy nálatok a szex üzleti alapon megy. Akkor gondolom a szopásért cserébe is elvárjátok, higy a faszitok műbrokit szopjon. Röviden leegyszerűsítve a nő a befogadó fél, nem a férfi.
2015. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Úristen... Ilyen érvekkel nem szállhatok vitába...
2015. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!