Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőgyógyász által feltételezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász által feltételezett "spermium allergiám" van. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Idestova fél éves kapcsolatban vagyok, és az első pillanattól kezdve úgy éreztem valami nem stimmel. Arra gyanakodtam, hogy rajtam kívül más kapcsolatai is vannak a pasimnak, folyamatos égő és csípő érzés jelentkezett az együttlétek után, mely miatt nőgyógyásznál többször is jártam, akkor mindenféle dologra gyanakodtak, de igazából a kenetminta nem mutatott ki sem gombás, sem bakteriális fertőzést. Csak a vállát vonogatta a nőgyógyász- Mostanság magánrendelésre elmentem, és az ottani dokinak jutott eszébe, és a kedvesem is beinvitálta egy közös beszélgetésre, mely által gyanítható, hogy az Ő ondójában vagy egy fehérje amire én rosszul reagálok, ráadásul a kedvesem kénytelen speciális gyógyszereket szedni, ami valószínű hogy szintén kiválasztódik a spermiumban, ill. az orvos az életmódjának is betudta, táplálkozás, illetve alkoholfogyasztás) Mivel a latex anyagra én meg bizonyítottan allergiás vagyok, így az óvszerhasználat kizárva, tulajdonképp majdnem meg is szűnt közöttünk az intimitás. Soha más partnerrel ilyen nem volt előtte. Most felmerült a napi veszekedések miatt a szakítás lehetősége, és már nem is igen látok én sem más megoldást. Vagy van valami gyógymód erre?

#szex #allergia #párkapcsolat #spermium allergia #furcsa betegség
2015. aug. 1. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre sajnos csak a szakitas lehet megoldas:/
2015. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy hátha valaki már tapasztalt, átélt hasonlót, és tud esetleg ajánlani valami megoldást, gyógymódot- A nőgyógyász igazából nem javasolt semmit, gondolom, nem túl sűrűn fordul elő hasonló eset.
2015. aug. 1. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:

És ha nem élvez beléd? Mondjuk ez személyfüggő lehet hogy ez kinek mekkora hátrány, nekem nem lenne baj hogy le kéne állnom a vége előtt és kézzel vagy szájjal segít befejezni a partnerem.

De lehet ez sem megoldás mert van előváladék is, vagy orgazmus előtt is jöhet ki valamennyi. Ha nem élvez beléd akkor is jelentkeznek nálad a rossz tünetek? Egy próbát megér hogy kipróbáljátok.

2015. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna egészségügyi probléma miatt veszekedni azzal, akit szeretek. Bunkó a pasid, tényleg jobbat érdemelsz.
2015. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, próbáltuk úgy is, hogy nem várjuk meg, és más módon fejezzük be az együttlétet, de előfordult, hogy az előváladéktól is borzalmasan csípett, másrészről ( amiben azt hiszem igaza van), hogy ez nem állapot, hogy soha igazán nem engedheti el magát, és fokozottan kell ügyelnie. Megértem, Őt is, csak az egész lelkileg is megvisel. Ő is szeret, és Én is Őt,csak még nem tudjuk, hogy át lehet -e hidalni a problémát, és ha esetleg igazán komoly lehetne a kapcsolat, vajon a babavállalásnál ez hogy alakulhat.. Annyi kérdés van... Egyelőre csak azt szeretném, hogy valahogy meegoldódjon, de az orvosok is csak pislognak. :(
2015. aug. 1. 19:36
 6/10 RRR ***** válasza:

latexmentes gumi:

[link]


vagy franciázzatok

2015. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irány a szexshop. Nem csak latexből készült óvszer van.
2015. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen óvszert még nem láttam. Köszönöm a tanácsot, azt hiszem érdemes a próbára.
2015. aug. 1. 19:41
 9/10 RRR ***** válasza:
remélem többre is,nem csak egyre!!!!!:XD
2015. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is remélem :D XD Köszönöm szépen, ezt kipróbáljuk!
2015. aug. 1. 19:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!