Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A menstruáció alatt mentem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció alatt mentem el a barátnőmben van esély rá, hogy teherbe essen?

Figyelt kérdés

Gumival csináltuk, de kiszakadt és egy kicsi ment bele.

Én személy szerint úgytudom, hogy nincs rá esély mível a fehérvérsejtek nem engedik be a szervezetébe. Csak szakvéleményre vagyok kiváncsi vagy saját tapasztalatra!



2015. szept. 4. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert elmeletileg mikor menstrual nincs erett petesejtje. De ha nagyon aggodtok kerdezzen ra a nogyogyaszanal es kesz.

18/L

2015. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akar 2 hetig is megelnek a spermak ott, de valoszinuleg a verrel egyutt kijon :) Keves az esely ra, de sose lehet tudni...
2015. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódjunk? :)
2015. szept. 4. 10:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Az esély ugyan kevés, de attól még van rá lehetőség.

Miért olyan nehéz megérteni a mai fiataloknak, hogy húzzanak gumit és ha nem akarnak gyereket akkor nem lőjük telibe a puncit, hacsak nem szed fogamzásgátlót. :S

2015. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szedett, de egy hete hagyta abba.
2015. szept. 4. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Aggódni mindig muszáj mert én úgy születtem meg, hogy anyám szedett fogamzásgátlót, sőt meg menstruált is. Aztán elment orvoshoz csípős vizelettel és ott közölték vele hogy ön már jó ideje terhes.


Mindig is tudtam hogy akaratos vagyok szóval én ezen nem csodálkozom, az orvos sem tette, szóval annyira ez sem ritka, legalábbis már történtek hasonlók.


Szóval én azon se vagyok 100%-ig biztos, hogy ilyenkor nem lehet "teherbe" esni, független attól, hogy nagyon jó voltam még X éve bioszból és tudom hogy mit jelent :)

2015. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
van rá esély de nem sok. Vhol azt olvastam h 10%, van ahol azt olvastam, h 30%. Szóval esély van, más kérdés, h mennyire reális.
2015. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkora szánalmas. Persze kiszakadt a gumi.

Legegyszerűbb ezt mondani.


Töki, ha kiszakadt a gumi akkor azt ÉSZRE VESZED AZONNAL. Nem fogod folytatni és főleg nem élvezel bele a párodba.


Védekezés nélkül dugeszoltatok és te kisfiú vagy még ahhoz, hogy ne köpködd tele a puncikáját. Most pedig fosol a következményektől. Gratulálok...

2015. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hogy lehet valaki ennyire buta? :( ugye te sem gondolod komolyan ezt a fehérvérsejtes baromságot? :(

de egy kis minimális gondolkodással is rájöhetnél, ha így is lenne, akkor már réges régen kihalt volna az emberiség...

2015. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a fehérvérsejtek nem engedik be a szervezetébe."

Neee? akkor szerinted hogy lesznek terhesek a nők???

2015. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!