Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szexel velem? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 28 éves nő vagyok. 4 éve élek párkapcsolatban, 2 éve jegyes és amiből született egy gyermekünk. Terv esküvő és családi ház vásárlás. A problémám a következő: szex. Miért van az, hogy a párom nem akar szexelni velem, pedig én mindent megpróbáltam már, ha van is, akkor nagyon rövid ideig tart és nincs orgazmusom? Szülés elött sem volt valami fényes a helyzet, de most mégúgysem! Semmit sem változtam sem külsőleg, sem belsőleg. A baba is nagyon nyugodt. Szeretem a párom nagyon! Mit tegyek?
2015. nov. 30. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legelején sem volt jó a szex? akkor kellett volna megbeszélni nem 4év után?!
2015. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp le kell ülnötök és megbeszélni egymással hogy mit kéne tenni kölcsönösen a másikra odafigyelve!

Sok minden múlik azon hogy mennyire figyeltel egymásra mi az ami esetleg hiányzik!

2015. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindig megakarom beszélni csak nem figyel rám, vagy nem mond semmit. Annyi mindent kipróbáltam, bújok hozzá elfordul, csak ha kedve van akkor van és csak 10 percig. És én màr êvek óta próbálkozok.
2015. nov. 30. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg csak ő tudhatja, mindneképp vele kell leülnöd beszélni. Mi nem tudhatjuk, mert annyira sok lehetőség van arra hogy miért nem, hogy mi nem mondhatunk használhatót. bár nem tudom neked mi számit kevésnek.
2015. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez is már csak a kétségbeesés, hogy itt kérdezek. No de köszönöm szépen!
2015. nov. 30. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, hogy tud évekig működni egy kapcsolat rendes szex nélkül? Nem értem, hogy ha probléma volt a kapcsolatban, akkor hogy lehetett így közös gyereket vállalni?

Az a gond, hogy ha előtte is hasonló képen volt és ez azóta megy, akkor ő valószínűleg nem érzékeli problémának - hiszen a helyzet nagyban nem változott.

De mint minden ilyennek a kommunikáció a megoldása ... bár ennyi idő után, ha te akarsz az általa megszokottan változtatni, akkor úgy is te leszel a hibás ... :-P

2015. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert minden más ok! Szeret, bulizunk, virágot kapok csak úgy, meglepik, együtt szültünk, puszik, babázunk meg sorolhatnám!
2015. nov. 30. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy az egyuttszules is rontott a helyzeten?
2015. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!