Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3hetesen +2-3 napos terhessége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hetesen +2-3 napos terhességet láthatott a doki? Pozitiv lett a teszt.

Figyelt kérdés

Nem 28naposak a ciklusaim hanem 22-1

24

Nagyon változo..

Kb 4 hete voltam a párommal együtt (mert kiderült viszonyaa volt az exével 1honapig) aa párommal megszakitésosan "védekezünk"

Sacper 3 hete együtt voltam egy nagyon közeli barátommal.. (védekeztünk) de nagyon sok volt az elöváladéka és játszadoztunk ugy hogy még nem volt rajta gumi a makja bennem is volt..

Lehet tőle a gyerek az elöváladék miatt!?


Köszönöm a válaszokat nem.keéé lehordani aggodok...

Láthatta úhetesen+2-3naposan a doki a terhességet



2015. dec. 10. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Huh. Sztem kezdj el szamolni melyikkel mikor voltal es mikor volt peteeresed.

Es h most mennyi "idos" a magzat.

2015. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férfiak egy részének van annyi spermium az előváladékában, hogy teherbe lehet esni tőle (így fogant a legjobb barátnőm kislánya is, csak ők akkor már házasok voltak, és pár éven belül amúgy is akartak gyereket).


Pont nemrég olvastam egy orvosi kutatásokat publikáló angol nyelvű honlapon, hogy egy - már nem emlékszem, hány férfival végzett kísérletben arra jutottak, hogy ez gyakorlatilag egyénfüggő, de azoknál, akiknél számottevő mennyiségben találtak az előváladékban spermiumot, azoknál így volt minden egyes alkalommal, a többi kísérleti alanynál pedig a több alkalom közül egyszer sem.


Azt fontos tudnod, hogy ha te a terhességet ("3 hétes + 2-3 napos") a lehetséges teherbeesés időpontjából számolod, akkor kb. 2 hetet el vagy csúszva a szokásos számításhoz képest, az orvosi gyakorlatban ugyanis nem a megtermékenyítéstől számítják a terhesség korát, hanem az utolsó menstruáció első napjától - pont azért, mert az utóbbi ismert, míg az előbbi nem.


De mivel rövidek nagyon rövidek a ciklusaid, nálad még az utolsó menstruáció időpontjánál kb. egy héttel korábbi dátummal kéne számolni, mert tényleges peteérésnél 14 nappal korábbi időpont a mérvadó ilyen szempontból. (A nőgyógyászok szokták is korrigálni a számítást, ha nem 28 napos a ciklus, meg eleve elég kis hibalehetőséggel látják a korai magzati ultrahangon a tényleges terhességi kort.)


A szokásos számítás szerint 5 hét +2-3 naposan már látnak hasi ultrahangon petezsákot, a betöltött 6 héten pedig már egy kb. 5 mm-es embriót, és ha minden jól megy, olyankor már hallható a szívhang is.


Mikor voltál ultrahangon a második aktus időpontjához képest, és mi szerepel a leleteden? A teszted mikor lett pozitív?


Most még van lehetőséged arra, hogy a korai ultrahang leletek alapján jó eséllyel valószínűsíteni lehessen, hogy melyik férfitól estél teherbe, mert ilyenkor még képesek plusz/mínusz pár nap különbséggel belőni az embrió korát, később viszont már nem, mert a magzati fejlődés későbbi szakaszatiban már egyre nagyobb egyéni eltérés lehet a növekedés és fejlődés ütemében.

2015. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A közeli barátom az apa.. 3hete és 4napja voltam vele a párommal több mimt 4 hete.. a páromnak nagyon kevés az elöváladéka sokszor nincsis a közelibsrátom nevezzü "X"-nek pedig marha sok több mint mikor elélvezett spetmium..

Most voltam ultrahangon az az tegnap.. 3hetes+2napos. Rerhesség hüvelyi uh-volt!

2015. dec. 10. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Az exedtől van számításaim alapján...
2015. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen ex??
2015. dec. 11. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek.
2015. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok .. szegény gyereket fogom csak sajnálni , hogy ilyen felelőtlen az anyukája lesz ..Simán lehet a haverod is meg a prod is az apuka.. Minek kell játszadozni olyannal akivel csak félre akarsz menni gumi fel és csak úgy ez akkora felelőtlenség , de ne csodálkozz ha majd a két szék közül a padlóra ülsz ..Az nem mentség hogy azért csináltam mert a párom megcsalt .az hogy 3 hetes plusz egy két napos terhes vagy simán lehet a párod is az apuka .
2015. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Több mint 4hete nm voltam a párommal de lehet hogy van az 5is
2015. dec. 13. 00:26
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem esek a két szék közé mivel számitásaim alapján nem a páromé a baba!

Hanem a barátomé aki sokkal sokkal idösebb mint Én (a párom se fiatal hozzám képest de a barátom joval idösebb nála is).. mivel nem együtt képzeljük el a jövönket és neki is élettársi kapcsolata van mint nekem igy elvetetjük..

A sex jo nagyon jo és évek ota barátok vagyunk bár ez a közelebbi viszony csak pár honapja kezdödött hogy vozodni kezdtünk egymáshoz,nem akarjuk hogy a sexre vagy a barátságú nkra rá menjen mindent megbeszélünk és ezt nem akarjuk feladni ...

2015. dec. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!