Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak miért versengenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért versengenek a farkuk hosszával?

Figyelt kérdés
Már egy ideje baromira zavar hogy minden srác azon verseng hogy kinek nagyobb a szerszáma (természetesen mindenki 20 cm-es 6 centi vastag...) mire jó ez? Énnekem kifejeztetten kicsi van, kíváncsiságból lemértem 14 cm. Érdekes eddig 3 barátnőm volt és egyiknek se volt baja vele sőt nagyon élvezték a szexet. Szerintem ez elég bizonyíték arra hogy nem kell nagy ahhoz hogy kielégíts egy nőt és hogy jó legyél az ágyban, akkor meg miért kell ezen veszekedni hogy kinek a nagyobb?
2016. jan. 13. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert ez a férfiasság jelképe.
2016. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Mert a gyk-n szűzfiúk versengenek akamu méreteikkel.

A férfiasságot a nők nem ebben mérik, ahogy te is tapasztaltad.

2016. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek nagy van. A valóság persze egészen más.
2016. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
nekem 19hosszú, és nem tudok mit tenni ellene. azt meg nem kérheti senki h büszke ne legyek rá
2016. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
"A jóságot nem "hossz"ban, hanem minőségben mérik" Kiss Miklós egy pöppet átköltve, amúgy inkább rövid legyen, minthogy ne tudd használni
2016. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként én rájöttem, hogy a homo kategóriából átjönnek a melegek, és ők írogatják, hogy jaj 19 centi 20 centi, hogy a heterókat idegesítsék.
2016. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert a nők nem érik be 18 centivel...

Ez itt a gond.

2016. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Mert ezek a srácok jóval később jönnek majd rá, hogy a szex nem két nemiszervről szól.


24/f

2016. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mikor hó volt és néztük neten h mennyi lesz. láttuk h 2 centi. mutatja tesóm a kezével hogy az mennyi lesz hát a csajoknak fogalmuk sincs mekkora 1 centi. amekkorát mutatna néha 1 csaj 1 centinek úgy lenne majdnem fél méteres farkam. szóval eleve kamuzik sok ember a mréetéröl, de még ha 25öt is mondanának se tudnák a nők h az mekkora olyan 15nek látnák képzeletükben. úgyhogy azt kel mondani h "szabad a gazda" és majd meglátják
2016. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
14 mióta kicsi? Teljesen átlagos méret.
2016. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!