Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasi minden esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasi minden esetben külön tudja választani az érzelmeket és a szexet?

Figyelt kérdés
A pasi: ötvenes korosztály, nagyon jó pasi, egész életében nőcsábász volt, most is az, a felesége/élettársa mellett is mindig voltak/vannak "barátnői" azt mondja, hogy teljesen külön tudja választani ezt a két dolgot... Van esély arra, hogy mégis szerelmes legyen valakibe?
2016. jan. 18. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez a pasi egy köcsög... egy ótvar szemétláda... ne akarjál te csak szerelmes lenni belé, mert téged is úgy hagy ott, mint macskát szarni...
2016. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ő a legjobb barátom és őszintén szólva többet is el tudnék képzelni barátságnál Vele...
2016. jan. 18. 10:27
 3/19 anonim ***** válasza:
igaza van az 1es válaszolónak.
2016. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez a hapek azért tudja az érzelmeket és a szexet elválasztani, mert magába vagy a farkába szerelmes és külsős személynek így esélye sincs. Ezért képes ezt tenni a feleségével is.
2016. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mintha csak az apámról írtál volna. amúgy jó nagy hülye vagy
2016. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg eléggé önelégült tud lenni... mondjuk tényleg nagyon jó pasi... külsőleg kb. 15 évet letagadhat, okos, kedves, türelmes... tényleg nem csoda, hogy "ragadnak" rá a nők... De én akkor sem értem, hogyan képes valaki ilyesmire... pl. lefeküdni valakivel és utána póker arccal hazamenni az élettársához... Hogyan tudja valaki ilyen szinten kizárni az érzelmeket???
2016. jan. 18. 10:36
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként tud szeretni is pl. azt mondja, hogy a gyerekeit szereti, engem is szeret (barátilag), szóval valamilyen szinten vannak azért érzelmei, de akkor pl. a szerelmet hogyan tudja ennyire "kizárni"?
2016. jan. 18. 10:39
 8/19 anonim ***** válasza:

"De én akkor sem értem, hogyan képes valaki ilyesmire... pl. lefeküdni valakivel és utána póker arccal hazamenni az élettársához..."


Ha a legjobb barátod, miért nem kérdezed meg tőle, ha ennyire foglalkoztat?


"Hogyan tudja valaki ilyen szinten kizárni az érzelmeket???"


Szerintem egy ilyen ember nem az érzelmeit zárja ki, hanem egyszerűen más a morális értékrendje, mint annak, aki azért nem tenne ilyet, mert a saját lelkiismeretével nem tudna békében élni.


De még az is elképzelhető akár, hogy nyitott kapcsolatban élnek, vagy az, hogy az élettársa tud a félrelépéseiről, csak te nem tudsz erről, mert privát szféra, ilyen szinten nem látsz bele az életükbe.


"azt mondja, hogy a gyerekeit szereti"


Maradjunk annyiban, hogy az élettársa gyerekeit szereti. Ha sikerült olyan nőt választania, aki ugyanúgy áll hozzá a hűség kérdéséhez, mint ő maga, meg ugyanolyan gerinces ilyen téren, mint ő, akkor vele is könnyen előfordulhat, hogy más biológiai apa gyerekét / gyerekeit neveli fel abba a tudatban, hogy a sajátja, mint különböző orvosi statisztikákon alapuló becslések alapján a férfiak 8-15 %-a.

2016. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Belelátok az életébe, mert mindent megbeszélünk egymással, de tényleg... akár szexuális témákról is lehet Vele teljesen nyíltan beszélgetni... Az élettársa nem tud semmiről, a pasi pedig a saját gyerekeit szereti, akik a házasságából születtek - kb. imádja Őket, az élettársa gyerekeit is elfogadja, még támogatja is Őket egyébként... Megkérdeztem Tőle amúgy, hogy ez hogyan lehetséges, és az volt a válasz, hogy Ő el tudja választani a testiséget az érzelmektől és hogy Ő egyébként is "érzelmileg hűséges" és blabla... Létezik ilyen? Hogy valaki "érzelmileg hűséges"???
2016. jan. 18. 10:59
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak elég okos ahhoz,hogy manipulálja az embereket.

Nem szeret senkit önmagán kívül,nincsenek érzései csak ügyesen elhiteti az ellenkezőjét az emberekkel.

2016. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!