Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden férfi végez önkielégítést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi végez önkielégítést?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam arról mesélt, hogy az öccse is mindig azt csinálja. És erről jutott eszembe a kérdés, mivel ő annyira lazán mesélt róla, mintha teljesen természetes lenne. Viszont vannak akikről én nem tudom elképzelni...
2016. febr. 9. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy százalékban igen majdnem az összes férfi
2016. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A nap kérdése.


Igen, minden férfi, most tekintsünk el attól az egy százaléktól aki vagy naponta 3x dug, vagy vallási/politikai meggyőződésből vállalja az önkéntes kínzást - ha mondjuk nincs nője. Barátnő, feleség mellett is verjük.

Az egy dolog, hogy a férfiak kevés százaléka vállalja fel nyíltan. De veri mindenki.


Sőt. Kapaszkodj meg. A csajok szintén maszturbálnak. Csak ők mind tagadják.


Ez a való világ barátom...

2016. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is mindenki, de a legtöbb ember végez önkielégítést.
2016. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy majdnem minden férfi (és a nők döntő többsége), akinek nincs partnere, akivel szexelhet, önkielégít egy bizonyos kortól. A kezdet valahol 12-16 év között lehet.
2016. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak 100%-a, a nőknek meg a 2/3-a rendszeresen csinálja. Ezek szerint te nem, Kérdező?
2016. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik.
2016. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!