Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy emeljem ki a dekoltázsom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy emeljem ki a dekoltázsom?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy egy nyelvtanfolyamra járok és nagyon tetszik a tanár. Kb 30-as nőtlen, és fel akarom hívni magamra a figyelmet leginkább a dekoltázsommal. Hogy emeljem ki vagy hogy érjem el, hogy ránézzen? Hogy csábítsam el?

2016. febr. 22. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2016. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
15? 75a?
2016. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
és honnan tudod hogy dekoltázsra izgul, és nem mondjuk popsira?
2016. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivágott felsőben egy-két számmal kisebb melltartó.
2016. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
en zoknival tomtem ki 18/L
2016. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább tanfolyam végén már nem érezné furán magát, hogyha elhívnád inkább valahova. Mert addig lehet, hogy zavarban lenne már onnantól végig, és nem tudna odakoncentrálni. Meg amúgy, hogyha túl kislány vagy, nem tutkó, hogy felkeltenéd az érdeklődését az adottságaiddal v bármi mással. Amúgy meg lehetséges az is, hogy van már neki más, akivel mostanság alakulgat neki valami. Szóval szerintem inkább tanfolyam végén hívd el őt valahova. Meg hát nem kell, hogy direkt a melleddel próbáld őt megfogni. Szerintem személyiségeddel varázsold el, de ne játszd meg magad, hanem, hogyha nem vagy aranyos vagy nőies vagy valami, akkor változz. Vagy mittudomén.
2016. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
89%
Ne vegyél fel felsőt. Az általában kiemeli.
2016. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
17 vagyok és teljesen megőrülök érte és nem tudom hogyan kerüljek közel hozzá. Nem tudom hogy maradjak kettesbe vele, hogy szabad e megérintenem mondjuk a kezét, és nem akarom bevetni azt a dumát hogy korrepetáljon mert az olyan átlátszó. Azt is tudom hogy rajtam kívül van még 7 lány akik ugyanolyan csinosak mint én, de valamivel muszaj megfognom, azt akarom hogy érdeklodjon irántam. Egyszer mikor beteg voltam kérdezősködött, hogy merre vagyok. Nem tudom ezt mire véljem. Ahhj már aludni se birok miatta. Milyen jelekből lehet észrevenni hogy érdeklem?
2016. febr. 22. 15:13
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem a tanfolyamon nem az a feladata, hogy flörtöljön vagy mi a diákokkal, hanem, hogy tanítson. Meg hát 17 vagy, lehet, hogy annyi felé nem is merne nyitni majd a tanfolyam végén sem, szóval szerintem tényleg a legjobb az lenne, ha tanfolyam végén megkérdeznéd, hogy nem lenne-e kedve elmenni veled pl moziba v kávézni v mittudomén. Mert amúgy hát hogyha 30-as, lehet, hogy még rád kislányként tekint, szóval mindenképpen neked kéne magadra felhívnod a figyelmet, de nem feltétlenül mellbedobással. Ha tetszik neki a mozis vagy egyéb ötleted, még akkor sem lehetsz benne biztos, hogy bejössz neki, lehet, hogy csak elmegy, mert amúgy bír, meg hát, miért ne? Szóval szerintem tényleg várjál még ezzel is.
2016. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Girgoy ***** válasza:
100%

Mondjuk ha beteg vag yés érdeklődik, hoyg hol voltál, az normális. És én is egyetértek azzal, hogy a (normális) tanár elsősorban tanít és nem flörtöl, és nem biztos, hogy nem a saját korabeli nők tetszenek neki inkább.


Úgyhogy szerintem a legjobb, amit tehetsz, hoyg szépen tanulod a nyelvet. Ezzel egyrészt hasznos tudásra teszel szert, másrészt leginkább tényleg ezzel nyerheted el egy normális tanár tetszését. Valamelyik tanárt még idegesítheti is, hogy egy tini diák nyomul, azt is hiheti, hogy amúgy ezzel akarod kompenzálni, hogy béna diák vagy. De ha ügyes diák vagy tuttira megkedvel, mert sikerélménye van Veled. Aztán majd alakulnak úgy a dolgok, ahogy kell alakulniuk (amiben sokminden végkifejlet benne van, akár az is, hogy saját korodbeli srác tetszik meg Neked).

2016. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!