Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelnél nem kívánt nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél nem kívánt nővel csak azért, mert nincs más, nincs jobb?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy szingli férfi, akinek éppen nincs sa barátnője, se "csaja", azaz laza kapcsolata. Viszont van egy nő aki eléggé kihívóan küldi a jeleket feléje, gyakorlatilag szeretne lefeküdni a fickóval. A fickónak viszont a nő nem igazán jön be. Nem undorodik tőle, de nem tetszik neki. Kíváncsi vagyok hogy ilyenkor a szex mellett voksolnának-e a kedves férfitársak?

2016. ápr. 22. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
igen.
2016. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inessential ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfinól vagyunk, ezért természetesen igen.
2016. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szól még mellette valami. Pl azt szereti az ágyban amit én is.
2016. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2016. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be és nem indít be, akkor igazából nincs is benne semmi, amire felállna. Oké, lyuk, de azért legyen minőségi.

Viszont ez nem egyenlő azzal, hogy nem fullos. Volt már olyan lány, aki nem volt túl szép, de a gesztusai és a viselkedése teljesen izgatóvá tette!

2016. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.-De lehet húsz év múlva ráfanyarodok....
2016. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akik prostihoz mennek , az is ilyen.
2016. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A prosti nagyon nem ilyen.


A lány nagyon nem jött be fizikailag, de jópofa humora volt, és kellemes partner is volt, én pedig már egy ideje nélkülöztem. De egy ilyen eset mindkét félnek öröm, és mindkét fél akarja.



A prostinál meg nem érdekes szerintem, hogy milyen a humora, és nagyon nem mindkét fél szórakozásáról szól véleményem szerint.

2016. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!