Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az, hogy komolytalan szépfiú?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy komolytalan szépfiú?

Figyelt kérdés

Ez egy teszt eredményeként jött napvilágra, pontosabban, hogy milyen férfiakat keresek.

Persze csak egy teszt, de azért kiváncsi vagyok milyenek azok a komolytalan szépfiúk. Mármint persze, komolytalan és szépfiú, de egy kicsit bővebben, tudnál segíteni ha van öleted?



2016. ápr. 22. 17:51
 1/4 Deflohelp ***** válasza:
100%
Jó megjelenésű, de csak egyszer használatos.
2016. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, erre nem is gondoltam 😉
2016. ápr. 22. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt készítője kitalálta, hogy van egy olyan kategória, hogy "komolytalan szépfiú", majd elképzelte a fejében, hogy van egy laza, feloldódott jó kedélyű belevaló srác, aki szép is. Kb annyit jelent, mintha azt mondanák hogy nekem egy jól kinéző, jófej csaj való. mint az emberek 99%-ának
2016. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sejthettem volna :D
2016. máj. 1. 19:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!