Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Apakomlexusos lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomlexusos lányok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok mennyi a maximum korhatár?

2016. ápr. 23. 09:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%
Van 19 éves barátnőm,most jött össze egy 39 éves pasival :D
2016. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyban függ a pasi kinézetétől, hogy tartja magát. De kb max 15 évet tudok elképzelni, illetve kapcsolatra biztos nem kéne ilyen pasi, csak szexre, az is inkább kíváncsiság. 25/l
2016. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
Sokan könyveltek el engem apakomplexusosnaka de nekem 18 évesen a 40 éves a max.
2016. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként, nekem 32 évesen 18 éves barátnőm volt, 34 évesen egy 24 éves, majd jött egy 47 éves, utána hosszabb ideig egy korombelivel éltem. Most 45 vagyok, de Piedone alkatom ellenére rendszeresen flörtölnek velem a nők, sok 20-30 közötti is, egyik-másik tovább is elmenne. Párom, akivel jó ideje együtt vagyunk, 15 évvel fiatalabb nálam. (hozzáteszem, gazdag sem vagyok, alkalmazottként dolgozom, átlagosan élek, ill. élünk)

Ahogy mondani szokás, a nőknek elsősorban nem a külsőségek kellenek, hanem a belbecs, a kisugárzás, a fellépés. Lényegében minden fiatalabb páromtól azt halottam, a korabeliek, nem férfiasak. Azok a nők, aki nem a fiúkákat kedvelik, inkább az idősebb, érettebb csoportból válogatnak. Meglehet őket érteni! Meg kell nézni a mai fiatalok átlagát. A fiúk magukkal vannak elfoglalva, eltelve. Miközben vasággyal együtt 40 kilók, és elfutnak, ha valaki rájuk mordul. :-)

(egyiken-másikon több a smink és az ékszer, mint egy nőn, ám szőr még a mellkasukon sincs)

A másik véglet pedig a kopasz, izomagyúak. Ők szintén nárcisztikus személyiségek. Amíg észt nagyon fukarul, addig szteroidokat tölcsérrel töltik beléjük.


Jómagam, egyik páromat sem szeretőként tartottam, mindegyikkel hosszútávra terveztem. Egyikkel sem lett vége haraggal. Próbáltam törekedni arra, építő hatással legyek életükre, ők pedig az enyémre.


Ahogy említettem, kedvesem fiatalabb, nagyon szép, fele akkora mint én, ráadásul okos, tanult orvos. Sok emberbe merülhet fel, vajon, miért van velem?

Gondolom azért, mert velem boldog! Ennyi! Se több, se kevesebb! Nem kell ebbe belemagyarázni semmit!

2016. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, pár évvel ezelőttig el sem tudtam képzelni, hogy a párom több, mint 2-3 évvel legyen nálam idősebb... aztán jött egy pasi aki 13 évvel idősebb nálam. Nem akartam komolyan venni, mondván ő csak friss húst látja bennem, szerintem meg túl öreg hozzám. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem érdekli a korom, és engem se az övé, mert nincs olyan téma amiről ne tudnák kötetlenül beszélgetni, a korkülönbség pedig soha nem ütközik ki.


Mindezektől függetlenül azt mondom, hogy a felek életkorától is függ mennyire ütközhet az apakomplexus/korkülönbség problémája. Ha egy 20+ évesnek (vagy idősebbnek) van tizen évekkel idősebb párja, ott jó esetben mindkét fél felnőtt és képes az önálló döntésre. Míg azt tapasztalom, h a 16-17 évesek között, akik szívesebben ismerkednének 30+os emberekkel, ott sokszor még az is benne van, h menő az idősebb pasi, ha egy nálam alig pár évvel idősebbnek idősebb pasija van, nekem miért ne lehetne? És ennek a szemléletnek nem is sok köze van az apakomplexushoz, inkább csak ahhoz, hogy nem értek meg komoly döntésekre.

2016. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez beteges.

16 éves lány egy 50 évessel.

Ezek a mai fiatalok, undorítóak mint az állat.

2016. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%
20 éves vagyok, és maximum 40.
2016. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 96Timi96 válasza:
100%
Azt a nevemből ki lehet találni hány éves vagyok... max korosztály az 30 év.. szerintem egy 10 év különbségnél több már fura..az én pasim 25 amúgy.. tehát van pár év köztünk is
2016. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!