Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valakinek hasonló problemája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek hasonló problemája?

Figyelt kérdés
18f, valahogy mindig kellemetlenül érzem magam szép lányok társaságában pedig annyira szeretnék össze barátkozni valami kedves lányal deh nemtom hogy kezdjek neki.. Valaki valami tipp hasonló problemája volt valakinek esetleg? Valahogy szégyellös vagyok (pedig nincs se kicsi farkam 19cm)

2016. ápr. 29. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jön ide a farkad mérete, gondolom, nem azzal akarsz nyitni náluk... vagy igen?
2016. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy félénk vagy vagy sub hajlamú!

A vagányabb,dögösebb csajok tetszenek,igaz?

2016. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Nem csak felemlítettem hogy azért nem kéne szégyelnem magam vagy valami hasonló..
2016. ápr. 29. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Igen :D
2016. ápr. 29. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

18 évesen én is ilyen voltam, emlékszem amikor leült mellém a suliban egy igazán jó csaj köpni nyelni nem tudtam.

De eltelt pár év tapasztaltam és elmúlt. (Sőt azt a bizonyos csajt is felszedtem)

Úgyhogy tapasztalj minél többet, ismerkedj és menni fog bárkivel.

2016. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3. Köszi :) csak kellemetlen nagyon :/
2016. ápr. 29. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi de h felenk vagy meg hatarozatlan ahhoz h jon h hany centi a farkad? Meg ugy egyaltalan..a lanyokkal valo ismerkedesed miben befolYasolja hany centi a fas zod?

Hihetetlen mekkora gyokerek vannak :O

2016. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvastam már párat aki azért szégyelte magát a lányok elött...
2016. ápr. 29. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kisebb méretű vagyok, mégis jól kijövök lányokkal, semmi köze ennek a pénisz mérethez.
2016. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Deflohelp ***** válasza:

Keress olyan alkalmakat, ahol nem tűnik leszólításnak, ha beszélgetni kezdesz egy lánnyal.

Pl. vegyél részt városlátogatáson, társasutazáson (pénztárcától függő, hogy hová), olyan programon, ahol minőségi ismeretségeket köthetsz. Elsőre lehet, hogy nem jön össze a dolog, de akkor is hasznos időtöltés volt. Előbb-utóbb sikerülni fog.

2016. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!