Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom túl hamar megy el....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar megy el. Így nem kifejezetten élvezem a szexet. Mit tegyek? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

A barátommal két-két és fél hónapja kezdtünk el szexelni. Elég komoly kapcsolatban vagyunk már. Én nem voltam szűz mikor összejöttünk, ő viszont igen. Már beszéltünk erről sokat, hogy örülék ha picit tovább bírná. Persze nem így mondtam, tényleg értelmesen és kedvesen beszéltük ezt meg, sőt ő is elismerte, hogy bírhatná tovább. Sokak kérdését olvastam már, hogy a párjuk 1 percig bírja meg ilyenek. Nálunk nem ilyen rossz a helyzet. Ő körülbelül 10 percig bírja. Na most a probléma csak ott van, hogy én hüvelyesen elég nehezen megyek el. Ha úgy megyek el akkor ahhoz nekem szükségem lenne egy kb háromnegyed órára. (A volt barátom nagyon sokáig bírta vele el is tudtam menni.) És szex előtt mindig ujjaz és nyal is. De engem a nyalás annyira nem indít be az ujjazás viszont nagyon. Ezt csinálja is egy negyed órát, de tovább nem hajlandó, addigra meg már én is szeretnék belekezdeni, mert begerjeszt. Én általában szájjal kényeztetem szex előtt, mert erre mindig megkér, meg azért ez alap. (Direkt nem csinálom sokáig (kb 1 perc) ő szokta mondani, hogy mostmár hagyjam is, mert nem akar túl korán elmenni.) Mindig mikor elkezdjük, akkor direkt a kedvéért nagyon nagyon NAGYON lassan csináljuk. Pózokat is váltunk, többször is megállunk miatta. Aztán mikor már lassan se bírja elmegy. De velem is van baj, mert én lassan nem annyira élvezem. A kezdésnél még jó, de azért kicsivel utána már lehetne valami tempót belevinni. De amint gyorsabbra váltunk ő elmegy. Én meg kielégületlen maradok. Ritkán amíg ő lassan csinálja közben csiklósan ingerlem magam és úgy elmegyek, ami olyankor jó, de akkor sem elégít ki teljesen, mert hüvelyesen is élvezném azért. És igazaból szerintem ennyi erővel ez olyan, hogy akkor már kielegíthetném saját magam, mert kb ugyanezt az érzést eredményezi az is. És nem tudom mit csináljak. Vele már ezt mind megbeszéltem és tényleg igyekszik, mert rendszeresen szexelünk előtte kiveri, hogy tovább bírja (így 10 perc) és lassan is csináljuk (csak én azt annyira nem élvezem), meg akkor a pózváltások is mennek... De hát semmi sem változik.

És ez így két hónapnyi kielenületlenség után elég rossz, mert csak felhúzva maradok. Tény, hogy még fiatalabbak vagyunk, de pont ezért is olyan rossz. Dúlnak a hormonok benne, is bennem is, de azért nem olyan jó, hogy azért maszturbálok sokkal többet, mert vele nem elégülök ki. Szex után meg ha ő elment eléggé elfárad és "nem képes" már hozzámnyúlni. Ha meg ráveszi magát vagy nulla kedvel csinálja, mintha kötelezném rá, ami engem is lehangol vagy már ennek tudata miatt kedvem sincs, hogy hozzám nyúljon.

Nem tudom mit kéne csináljak. Légyszi értelmes válaszokat írjatok. Köszi.:)


2016. máj. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szexuálterápia pároknak. Régebben volt egy ilyen rendelő kőbányán. Nem tudom, hogy meg van-e még.

Drasztikus esetben keress másik pasit! Elöbb-utóbb úgyis az lesz a vége.

2016. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az relatív, hogy melyik választ érzed értelmesnek.


Viszont én ugyan elolvastam az egészet, nagyon röviden válaszolok és az idő engem fog igazolni.


Abszolút nem illetek össze szexuális értelemben. (A 10 perc teljesen átlagos egyébként. ) Az egy dolog, hogy utána kézzel folytatnia kéne akkor h elélvezz vagy 5-10 perc nyalás-ujjazás után újra jöhetne a 2. menet. De ezeks szerint ő 1 menetes. Vannak ilyen férfiak, viszont ők olyan lányokhoz illenek akik könnyen elélveznek és elég nekik a rövidebb szex.

Te nem ilyen vagy. Nincs mit ragozni ezen, előbb utóbb szakítotok, csak kérdés meddig húzzátok az időt és próbálkoztok reménytelenül.... :/

2016. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, süsd el a kis száddal a farkát, aztán ujjazzon míg ismét fel nem áll neki. A második menet már jobban fog menni és hátha kitart míg Te is kielégülsz.

Ha így sem megy, akkor sajnos tényleg másik pasi lesz a megoldás.

2016. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hamar elmegy, nem indok arra hogy kifogásokkal élve ne foglalkozzon veled az ő kielégülése után.

Én is elég hamar elsülök, de ismerem a képességeimet és a határaimat.

Nálunk úgy néz ki, hogy egy cumi durranásig, utána a következő kör jön egyből megszakítás nélkül. Ha megint elmegyek, akkor a 3. kör még tovább tud tartani. Ha már elfáradtunk akkor átmegyek nyaligátorba és kíméletlenül megadom a módját.

Ha ennyit nem képes megtenni érted, akkor szerintem nem is akar többet nyújtani.

2016. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj az, legalább nem futok össze vele, mikor megyek hozzád.
2016. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hannibalking ***** válasza:
100%

Szerintem vannak erre praktikák. Nekem a mostani párom előtt volt 3 évem szexmentesen ("nem hiányzik most kapcsolat" korszak) és nekem is az első pár alkalommal volt egy bő 5-7 perces szintidőm ami ugye elég gáz, ahhoz képest, hogy azelőtt 20-25 perc volt. Igényelte volna párom is a kemény gyors tempót de ugye nekem vissza kellett valahogy szoknom az egészhez. Amit én csináltam az:


- zsibbasztós óvszer: elég rövid életű projekt volt. Volt hogy segített az ügyön de sokszor annyira zsibbasztott hogy teljesen kinyírta a műszert így egy doboz után konyec firma.

- kifliben szexelni: ezt úgy éreztem hogy jót tesz mert odalent elnyomta a dolgokat, kicsit az érzékenységemen tompított de ugyanakkor pl keményebb is lettem. Ezzel sikerült feltornázni az első fullcink 5 percről helyből 10-12-re az elején (barátnőmnek ennyi elég volt két orgazmusra is).

- edging maszturbálás: akar ő szólóban akar párosan csináljátok, el kell húzni az orgazmust. Amikor jön a csúcs, mindig abbahagyni, rövid csillapodás és folytatni. Ezt elhúzni úgy 45-60 percig és utána vége. Szintén nagyon kifizetődő.

- szex közben sem szégyen lelassítani amíg kicsit lehiggad a dolog. Így is simán lehet szépen lassan felfelé építkezni.


Kerülni kell ideiglenesen a gyors tempót maximum ilyen rövid szekciókban menjen, a kutyapóz abszolút kerülendő.


Én 2 hónap alatt visszaálltam a régi 25 perces szintidőre, inkluzíve legkalapács tempó, több pózban is.

Azóta ez felment 35-40 percre is akár.


Türelemmel kell lenni ebben ha azt akarjátok hogy működjön és legyen is fejlődés. Neki nem szabad hogy szégyennek élje meg de neked is ki kell tartani abban is hogy apránként kell lépdelni.


Arról viszont rohadtul le kell szoktatni hogy picsogjon. Hát mi a fakk ez hogy "nem képes"?! Normális férfi ilyet nem mond. Vágjon a töke alá és dolgozzon meg ezért. Itt meg lehet szorongatni érzelmileg is, hogy ez így szarul esik neked (kinek ne esne). Egy férfi alapjáraton bírjon már el legalább 3-4 menetet (szünetekkel). Ki kell ezt is beszéljetek rendesen vélősen.

2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépem mindenkinek a válaszokat!

Az utolsónak főleg!:)

2016. máj. 14. 16:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!