Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanár-diák szexet próbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szexet próbálta már valaki, esetleg elképzelte már valamelyik tanárával?

Figyelt kérdés
A matek és az angol tanárnő nagyon szexi.Nekem legjobban az angol tanárnő jön be.Olyan kis kedves,mindig angolul beszélünk és sikerül őt megnevettetni mindig.Bókolni is szoktam neki,és már nem egyszer elképzeltem vele.Ez normális dolog?Persze nem akarok tőle semmit,de néha jó eljátszani a gondolattal.

2016. máj. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam ide 1-2 éve ugyanebben a témában.


Igen, volt ilyen. A műszakirajz tanárnőm volt meg.

2016. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult.


18/L

2016. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam az angol tanárnővel órák után magunkra zártuk az osztályt.
2016. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
volt...szegény nőnek sose volt férje...elég ügyetlen volt de nekem tetszett :D
2016. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú, én teljesen megőrülök egy tanáromért az egyetemen. Jóformán bármit megtennék, ha megkaphatnám. De hát ez csak vágy fog maradni sajnos mindig is, nem is teszek semmit, hogy legyen esetleg valami közöttünk, úgyis fölösleges lenne, meg nyilván etikátlan is... :(

L

2016. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wow.... :DDD


Ha elkap a kangörcs akkor van ,hogy elképzelem masztikor.

De ha kioltóm magamból a kangörcsöt akkor inkább hagyjuk. :DD

2016. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!