Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Misszionáriusban vagy lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misszionáriusban vagy lovagló pózban ajánlottabb elveszteni a szüzességet fájdalom szempontjából? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már pár ilyen kérdés, ami azzal kapcsolatos, hogy milyen pózban a legjobb elsőre, de azért kíváncsi lennék még a további véleményekre, főként személyes tapasztalatokra mind női, mind férfi részről (hogy a nőnek milyen volt).


Tisztában vagyok mindkettő előnyeivel és hátrányaival, legalábbis amennyire itt lehetett tájékozódni, de nem tudom, hogy mivel járok jobban: ha én szabályozom, hogy mennyire ülök bele, milyen tempóban haladunk, vagy ha hagyom neki, hogy ő irányítson (neki is az első alkalom lesz).


És arra is kíváncsi lennék, hogy jobb, ha hamar túlesek a szűzhártya átszakításán, tehát egy gyors mozdulattal meg is legyen, vagy az a jobb, ha szépen lassan, fokozatosan történik a dolog.


(A privátoktól légyszi kíméljenek azok, akik ismerkedni akarnak... vagy rosszabb)


2016. máj. 14. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglót nem ajánlom elsőnek,bízd rá magad a fiúra misszionáriusban.Csak szép óvatosan.20/L
2016. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem viszont jobb, ha te irányítasz, meg hát ha mindkettőtöknek az első, akkor ő sem fog sokáig kitartani. :) Megvan még a szűzhártyád, mármint nézted tükörben vagy fotón?
2016. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én misszionáriusban vesztettem el. Nekem egyáltalán nem fájt, volt előjáték előtte, és a párom is nagyon óvatos volt, figyelt rám. Én úgy gondolom, hogy ez a legjobb póz, hisz itt tud a legjobban figyelni a fiú a lányra.

Szeretem a lovagló pózt, és igaz, hogy ott tudod "szabályozni", hogy mennyire ülsz bele, de... missz.-ben sokkal gyengédebben történik meg, élvezhetőbb.

Szerintem mindenképp fokozatosan történjen, de ezt a párod úgy is látni fogja. Semmi értelme ha csak úgy belöki is bumm. Érzékiség :-)

Ha van kérdésed szívesen válaszolok, akár privátban is.

Szintén 19L

2016. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha mindketten kezdők vagytok, akkor kevés az esély hogy jó lesz a dolog. Inkább bízd magad egy idősebb, tapasztaltabb pasira!
2016. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Fiú vagyok, szerintem jobb ha te szabályozod a dolgot, tehát lovagló pózban. Te érzed, hogy mennyire fáj neked. Ha mégis misszionáriusban csináljátok kicsit emeld meg a csípőd, hogy jobb legyen a szög.
2016. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lovaglóban jobb. Nekem is így volt, én is szűz fiúval voltam. Igy te irányítasz és jó lesz mindkettőtöknek (:
2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deflohelp ***** válasza:

Részletes választ találsz, ha a Szexualitás kategória keresőjébe beírod: Lányoknál a szüzesség

Privátot ott a #15-ös választól kezdve írhatsz.

2016. máj. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!