Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt, miért nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt, miért nem jó nekem a velem egykorúakkal? L

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és az idősebb férfiak vonzanak(eddig egy ilyen kapcsolatom volt) mert nem tudom hol lehet normális, érzékeny,velem egykorú párra lelni. Szeretem, ha valaki udvarias, odafigyel rám és nem csak magára gondol. Ez olyan nagy igény manapság?

2016. máj. 14. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kevés az ilyen férfi. A legtöbb veled egykorúnak nincs célja, nem tervez semmit, csak elvan. Persze tisztelet a kivételnek. Mennyivel idősebbek? +10 év?
2016. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez idősebbnek lennie, csak olyan férfit kell találni, aki mindig is ilyen volt, nem idővel vált ilyenné, ugyanis ez személyiség kérdése.

Nekem pl mindig is a lány élvezete számított. Fontos, hogy mit érez. Egyszer volt olyan, amikor nem tudtam kielégíteni egy nőt. Nem az én hibámból adódóan, mégis rossz kedvem lett utána.

2016. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb az idősebb? F.
2016. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért érzed azt, hogy idősebb férfiak vonzanak, mert a korosztályod többsége éretlen. Az idősebbek általában több tiszteletet nyújtanak, míg a veled egykorúaknál nagyrészt ez elmarad.


Én sosem hittem volna, hogy egy idősebb férfit fogok vonzónak találni, aztán tessék. És nem +10 évről van szó.

(Mielőtt valaki letámadna, az illető egyáltalán nem gazdag, tehát nem a pénz, és nem is egy adonisz. Egyszerűen a figyelmessége, a törődése, a mozdulatai....mindennnn!)

2016. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond.

Van akinek az idosebbek jonnek be, van akinek a fiatalabbak es van akinek a vele egykoruak.

Amig megvan az egyensuly es mindenkinek van megfelelo ellentetet kereso partner, addig rendben van ez igy.

Nem kell tulmisztifikalni a dolgot.

2016. máj. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!