Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisnia kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

a baratommal 10 napja voltam egfyutt majus 5 iken 6 ikan megjott a menstruaciom de csak 4 napig tartott es nem volt eros verzes ... de nekem majus 9 iken kellet vna megjoni a menstruaciomnak

most hanyingerem van es nagyon faj a fejem.

kulfoldon vagyok a helyes irasomert bocsanat .

terhes lehetek ?



2016. máj. 14. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet sem láttam még, hogy hamarabb menstruál valaki, mint általában... Szerintem menj egy egy nőgyógyászhoz, az a biztos!
2016. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majus ötikén és hatikán ha megjön akkor nincs baj. Ha eleve megjön, akkor nincs baj. Akkor lesz baj, mikor nem jön meg...



Ha elég fiatal vagy még, akkor ez normális, hisz még ilyenkor nem alakul ki a rendszeresség. A rosszullétet illetve a fejfájást nem tudom mire vélni, kevés esély van arra hogy teherbe esés miatt fáj a fejed vagy ezért van hányingered. Ha nem hiszel, akkor nőgyógyász (szerintem ki fog röhögni) vagy terhesség teszt, bár azt majd később kell. Hiába aggodalmaskodsz szerintem.

2016. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad h vedekeztetek e valamilyen módon??! Vagy beléd élvezett e?? De mondjuk sejtem h nem védekeztetek semmilyen módon...akkor pedig esély mindig van a terhességre!!
2016. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vedekeztunk de szeretnenk babat :)
2016. máj. 15. 19:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!