Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostinál ha elélvezek majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál ha elélvezek majd nem áll fel többedszerre a pénisz akkor mi a program?

Figyelt kérdés
Tehát fél órára kevesellem elmenni. Egy órára mennék. De punciba elsülök pár perc alatt. Utána milyen program szokott lenni?
2016. máj. 15. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amit kérsz
2016. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Hevertek az ágyon, dumáltok, esetleg megmasszíroz, ilyesmi. De ha biztos vagy benne, hogy egylövetű vagy, akkor tök fölösleges egy órára befizetni, mert elég unalmas egy k_rvával cseverészni.
2016. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Amit megbeszéltél elöre. Ha akarod játszhatsz a melleivel, puncijával, nyalhatod, szopathatod, beszélgethetsz stb, de el is köszönhetsz. (Egyébként én is egylövetü vagyok de inkább a végére szoktam idöziteni az elsülést. Az egyéb izgatásokat inkább elötte. De a te választásod, hogy te hogyan akarod.)
2016. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet szex előtt kérhetnél hosszabb előjátékot. Akár azt hogy masszírozzon meg, ha ilyenben benne van. (mert azért fizikálisan az elég fárasztó tud lenni) De akár több simogatás, több ölelés előtte. Irányítsd, hogy mit akarsz ő jó esetben azért van ott, hogy megadja neked.
2016. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy prostinál nem kell szégyenkezni. Megfogdoshatom ahogy nekem jólesik.
2016. máj. 15. 11:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenkezni igazán nem kell. Megfogdoshatod, de azért elöre beszéld meg vele, hogy mit és hogyan akarsz fogdosni? Nagyon lényeges, hogy elöre tisztázd és ö egyezzen bele. Akkor sima a dolog!
2016. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább, ha már telefonod mondod neki, hogy mi van. Tedd ki az asztalra ami van, akkor ő is tudja mi a téma. Lehet van aki azt mondja, hogy neki ez sok, csak egyszerű meneteket akar. De így máris kiszűröd azokat, akikhez nem érdemes menni.
2016. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, elég neked a fél óra. Előtte megmaszíroz, kevés orál, aztán lövöldözhetsz!
2016. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szégyenkezni?Én taposást,szájba köpést,smokefétist szoktam a lányoktól kérni,és élvezettel megteszik!
2016. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy óra jobban megéri, nem sokkal kerül többe mint félóra
2016. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!