Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet egy nőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet egy nőnek, ha 5-6 pasi "csinálja meg" egyszerre? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
szerintem eléggé megalázó lehet :D már csak azért is mert ki vagy vetve 5-6 pasinak és azt csinálnak amit akarnak kb...
2016. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Én csak azt tudom, hogy ilyenre viszonylag nehéz lányt találni, de ha sikerül akkor az elsö alkalom után már nagyon várják az ismétlést.
2016. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ebben biztos vagy második??
2016. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

első: már megint olyan nyilatkozik, akinek lila gőze sincs az egészről!

Ilyen 2 esetben fordulhat elő: vagy erőszek, vagy a nő bevállalja.

Az elsőt felejtsük el, mert az bűnügyi kategória.

A második verzióban nem tudom mi a megalázó, ha pl. egy nőnek ilyen is van a bakancs-listáján, és képes is azt megvalósítani? Sokan szeretnék, de egy életen át nem jön össze, csak keveseknek.

2016. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
#3! (#2 vok) A gyakorlat ezt mutatja.
2016. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Értelmes nő számára nincs megalázó szex. Amit nem akar, azt ne csinálja, amit akar, az meg nem megalázó akkor sem, ha ezt megpróbálják bemagyarázni neki. Vannak, akik szeretik, ha több. Aki szereti, annak élvezetes.
2016. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!