Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti jobban örülnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti jobban örülnétek egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés
Kifejtenétek hosszabban,hogy miért vagy miért nem?
2016. máj. 15. 13:16
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
26%

Nem.


1: szexben semmi jót nem várhatok tőle.

2: hamar odébbáll, szóval párkapcsolatilag se várhatok tőle sokat.


26/F

2016. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Igen
2016. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Szűz lány is jó, mert még új neki stb. de tapasztalttal jobb. Ő már tudja mit hogy kell, ismeri a férfit is, stb. Sokkal hosszabb, jobb, élvezetesebb vele az intimitás :)
2016. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen, legalább nem kéne félnem a betegségektől.
2016. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen!
2016. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Mert vagy jóval fiatalabb mint én, vagy pedig valami súlyos problémája van, ami miatt még mindig szűz. Egyik sem jó jel.


27f

2016. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Azért örülnék jobban szűz lánynak mert szeretek tanítani. Meg talán félénkebbek is az elején és nagyon jó érzés amikor egy félénk lány megnyílik előttem :)
2016. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Én nem szeretem a szüzeket...

Persze ha egy lányt megszeretek, mindegy hogy az-e vagy nem, akkor is kelleni fog.

Most technikailag van a dologról szó.

Ha bele gondolsz a szűz nem tud semmit, nem csinál semmit, fél, bénázik... Nem egy jó dolog.

A tapasztaltabb mer vad lenni, tud technikákat, stb.

Aki a szüzeket szereti, azért szereti, mert nincs összehasonlítási alapjuk, és nem jönnek rá, hogy mennyire béna volt a srác.

A többi csak kamu szöveg.

2016. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon nem.

25 felett vagyok ezért elvárom bizonyos tapasztalatot. Ennyi idősen se kedvem se energiám hónapokig könyörögni a szexért mert őnagysága értékesebbnek hiszi magát. Elvárok egy bizonyos szinted amit nyilván nem tud megadni. Öreg vagyok már tanító bácsinak és, hogy agyaljak hogy mikor csal meg mert más farokra us kíváncsi lesz. Kösz nem.

2016. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

"Aki a szüzeket szereti, azért szereti, mert nincs összehasonlítási alapjuk, és nem jönnek rá, hogy mennyire béna volt a srác.

A többi csak kamu szöveg."


Így van. Sok esetben ők is szüzek. Ha már dugtál párszor és kapcsolatos is volt akkor már inkább a tapasztaltabb csajok részesülnek előnyben.

2016. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!