Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki Probálta ki az anális szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki Probálta ki az anális szexet?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye az anális szexről? Bevallom én a párommal csinálom. Szerintetek ez gusztustalan?
2016. máj. 15. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon izgató.
2016. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nem rossz, de nem létszükséglet.
2016. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ami jó az életben az vagy perverz, vagy gusztustalan, vagy hízlal... 😃


Ha nektek jó akkor nem mindegy, hogy más mit mond rá? (persze amíg minden fél benne van! )

2016. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerinte nem csak én vagyok vele ugy hogy izgato! :)
2016. máj. 15. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Izgatóbb játszadozni vele mint megdugni.
2016. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem beindít, hogy behatolok, abba a szűk nyílásba. De amúgy bent eléggé más, valahogy olyan, mintha csak egy ponton izgatná, de ott nagyon erősen, de bent ott szinte nem is érzem, csak ahogy áthatol a farkam azon a gyűrűn az elején.
2016. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináljuk általában heti egyszer, ilyenkor a páromnak 2-3 orgazmusa van. De nem lét szükség, csak azért csináljuk mert mind a kettőnknek jó. 34f+34l
2016. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alighanem19 ***** válasza:
100%

Ha ügyes a fiú, akkor nagyon kellemes tud lenni, mint egy lazító masszázs. Szerencsére eddig mindig jót fogtam ki.

Idehaza minden "gusztustalan" vagy "perverz", ami nem misszionárius-pozícióban történő vaginális közösülés, de szerintem amíg mindkét fél élvezi, addig senkinek semmi köze hozzá, hogy kettesben (?) mit csinálnak.

2016. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mások mit gondolnak róla? Ha nektek bejön akkor okés. Èn is imádom és akinek nem tetszik ne foglalkozzon velem. Akinek meg igen az látogasson be a hatsó ajtón 😀
2016. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!