Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Örömlánnyal csókolózni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlánnyal csókolózni, kinyalni? Natúr franciát?

Figyelt kérdés

Hát ezek nem, hogy túl veszélyesek? Ha elmegyek egy prostihoz, kérek együttfürdést abba még nincs semmi, körbefogdosom ilyesmi.

Utána meg óvszerrel francia meg aktus óvszerrel. Itt nincs sok esély elkapni sokmjndent igaz? De ha kinyalom vagy csókilózok meg ilyesmik az már nem igazán jó mi?


2016. máj. 15. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer voltam prostinál 19 éves koromban, akivel a szüzességem elveszítettem. (Utána fél évvel később lett barátnőm)


40-es, magas, vékony, fekete hosszú hajú, kismellű, szép arcú MILF volt. Nekem egyáltalán nem voltak olyan gondjaim vagy félelmeim, mint neked. És nem is kellett hogy legyenek. Már az ajtóban csókkal fogadott, aztán együtt fürödtünk. Szex alatt is végig csókolóztunk szinte és ki is nyaltam őt rendesen. Gumi nélkül szopott le. Dugásnál viseltem csak óvszert.


Nem lett semmi bajom.

25/F

2016. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na az jó :D
2016. máj. 15. 14:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem fiatalhoz mentél?
2016. máj. 15. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként normál esetben ők folyamatosan járnak szűrésekre,szóval amíg nem a híd alatt szedsz össze egyet,addig nincs gond.
2016. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

3:

Előtte pont szerelmes voltam egy 40 éves tanárnőmbe az iskolában és akkor az érett nők érdekeltek jobban. Meg úgy voltam vele, hogy valószínűleg nem is szexelnék 35-50 éves nővel addig amíg én magam legalább 30 nem leszek szóval ki akartam próbálni. Jól is tettem, mert azóta is csak 17-23 éves lányokkal voltam, akiket már én szedtem fel.


4:

Így van: Az ő érdekük is hogy ne legyenek betegek, különben ha elterjedne róluk, akkor lakásos prostiként (akikről sokszor az interneten cserélnek tapasztalatot, írnak értékelést, stb) lehúzhatnák a rolót és odalenne a havi 200-400 nettót hozó jó kis állásuk.

2016. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyalás lehetne rizikós, ha natúr dugást csinálna mással, de azt tudtommal nem enged semmilyen értelmes prosti.


A csók meg olyan, hogy nem tudhatod, hogy ki élvezett előtte a szájába, de szerintem azért csak fogat most egy új ügyfél előtt. Meg nem tudom hányan vannak egy nap, egy normálisabb csak azért szerintem nem egész nap kefél, mert abban kiégne pár hónap alatt.

2016. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogat nem mos a prosti Nehogy felsértse a száját es akkor könnyebben ad/kap el bármit .. Szajvizet használnak... Ugyanugy te is ha szeretnél az akció után az azért nem egy rossz dolog. De akik háznál fogadnak nem betegek persze van biztos köztük is aki pl nem annyira higiénikus. De azt azért látni én voltam pár nőnél/lánynál de mindegyiknél le a kalappal. Meg ágyneműt is cserélt az összes ,igaz akiknél voltam kb 9/10 hölgy már a képeken is látszott hogy ez igen IGENYES! PLUSZ napi 3maximim 4embert fogadott elmondása szerint de ezt nem tudhatom biztosan,és nem is szeretném .. Mindenesetre igényesek ezek a hirdetők és ahogy az elöttem szólók közt is irta valaki hogy vizsgálatra is járnak hiszen az ő érdekük is az életük hiszen mit érne a penz ha nem lenne idő elkölteni ?
2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Aki prosihoz jár az se 100 as aki meg ott veszti el a szűzeséget az tuti defektes amúgy ha másképp nem sikerült xy éve alatt.
2016. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 és aki másokat sérteget az interneten az a szuper intelligens :D
2016. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7:

Igen. Még annyit hogy az interneten (rosszlanyok, stb-stb) egy csomó prostiról vannak értékelések feltéve, megírva, olyanoktól akik elmentek hozzájuk. Ezeket érdemes elolvasni és olyanhoz menni, akiről a vélemények több mint 90%-a pozitív. Szerencsére sok ilyen van.


8:

Igazad van. Kamasz koromban 13-14 éves koromtól már nagyon vágytam a szexre, intimitásra, szerelemre, de nem tudtam megszerezni magamnak, pedig folyamatosan próbálkoztam lányoknál. Miután egyetemre mentem és még ott sem sikerült egy év alatt találni egy lányt magamnak, nagyon elkeseredtem és úgy döntöttem hogy akkor már prostihoz megyek.


De nem bántam meg. Főleg mert ez hogy már tudtam nem vagyok szűz eltávolított belőlem nem kevés gátlást. Utána már egyszerűen máshogy jártam-keltem az utcán, kicsit máshogy éreztem magam, miután volt punciban a farkam, mégha csak egy kváében is. Mondom, miután ez megtörtént fél évvel találtam barátnőt már magamnak és szerintem ebben ez is benne volt hogy már nem volt bennem annyi szorongás az miatt, hogy szűz vagyok. 5-6 év alatt azóta tizenhat lánnyal voltam, úgyhogy tényleg más ember lettem, mint aki régen voltam. Nem vagyok egy Casanova most sem, de azért már tudok és merek ismerkedni

2016. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!