Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy lány a fiú ánuszát nyalogatja izgatásképpen?

Figyelt kérdés

Én még nem próbáltam, csak a barátnőm néha miközben kutyapózban nyomom, odanyúl a fenekemhez, és akkor egyből elmegyek (tulajdonképpen így szabályozza hogy egyutt menjunk el).

Ez engem izgat, és elképzeltem hogy jó lenne ha nyalogatná, de nem merem megkérni... Bár mondjuk magától szokot odanyúlni, sosem kértem meg rá :D

22/F


2016. máj. 24. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fenekedhez nyúl oda vagy a lyukadhoz? Nem mindegy... De beszélgess erről vele.
2016. máj. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem megalázó ez? Amolyan nyald ki a seggem érzést kelt bennem.
2016. máj. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Undorító!
2016. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én csak a betyártallért szoktam lenyalatni vele. 22/F
2016. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 icu75 ***** válasza:
58%
Azért az odanyúlás és nyalizás közt van különbség. Nálunk volt már ilyesmi: 69esben (de úgy hogy én voltam alul) a párom felült melleim közé csúszott és a melleimet "dugta" a popsija pont a szemem előtt volt és bizony elkezdtem nyalizni utána pedig belefúrtam a nyelvem amennyire csak tudtam. Aztán csak "tartottam" ahogy a párom mozgott,úgy a popsiluka is "járt" a nyelvemen. A végén hatalmasat élvezett a melleim közé,éreztem jól a popsilyuka rendesen szorongatta a nyelvemet ahogy össze-összehúzódott.(mondjuk én szívesen kényeztetném máshogy is a okozóját,de nála ez a max. amit enged.)
2016. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 icu75 ***** válasza:
*popóját
2016. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.. Elgondolkodtató. Régebben határozott véleménnyel voltam az ilyen dolgokról, de találkoztam valakivel, aki nagyban befolyásolt egy csomó dologban, amiről azt hittem soha... Szóval nem tudom benne lennék e...
2016. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
hát ez kiba szott undorító. azért gondolj már bele hogy onnan sz ar jön ki.
2016. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alap, oda-vissza szoktuk egymásnak!
2016. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Helyeslem
2016. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!