Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ember esetében miért lett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ember esetében miért lett a nő mellnek erotikus funkciója? Ez egyedülálló az állatvilágban!

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog szerintem inkább társadalmi és kulturális keletű. A ma még élő és működő törzsek körében sok helyen nem fedik kebleiket a nők és ez teljesen természetes náluk, nem is vált ki a férfiakból szexuális ingert.
2016. máj. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Haloványan rémlik hogy olvastam erröl , a mellnek az utód táplálásában van szerepe, a széles csipönek a szülésnél , az erösebb testalkatnak ("tenyeres-talpas" menyecske :) )

pedig az esetleges éhinség vagy betegségek tulélésében .

Mindezek határozták meg a nöideált ,( és természetesen az ideális utódnemzésre és nevelésre alkalmas nöstény volt az ideális ) ezért voltak-vannak ezeknek a testrészeknek-vonásoknak erotikus vonzerejük.

Az hogy a mai kitekert világban ez hogy alakult más kérdés .... ld. divat az anorexia, divat b*zinak lenni ( már az is istenkáromlás hogy le mertem irni ezt a szót) , sorolhatnám tovább

2016. máj. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert az állatvilágban a fenék a szexuális hívójel, de a felegyenesedett embernél ez nem olyan hangsúlyos. Ezért került át a mellre. A férfiak 90% egy fényképen nem tudja megmondani, hogy egy mell-közt vagy egy feneket lát lefényképezve közelről :)
2016. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Azért nekem a fenék is erős hívójel. És ember vagyok:)
2016. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sőt nem zavar a nagyon pici mell sem, de legyen jó a fenék.
2016. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, ezt a felegyenesedéses érvelést én is olvastam. Hát, nem tudom, azért én nem vagyok biztos benne, hogy ilyen egyszerű lenne. Ami viszont tény, hogy az állatvilágban az emlősök túlnyomó részénél a nőstény emlői csak a vemhesség meg a szoptatási időszak alatt duzzadnak meg látványosan. Ezzel szemben a nők azt "választották", hogy az övék folyamatosan nagy és szembetűnő legyen.
2016. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szoptatás minősége nem függ a mellmérettől.

Viszont a nagy mell arra utal, hogy van a nőnek energia tartaléka, hiszen a mell zsírszövet, és így jobban tud szoptatni? Akkor rá is cáfoltam első mondatomra?

2016. máj. 24. 13:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!