Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örültök egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örültök egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán fogott meg egy fiú sem, és nem vagyok az a buliban ismerkedős fajta. Most van egy komolyabb srác, akivel ismerkedek. Már beszéltünk a szexről is, és ő már nem szűz (egyéjszakásban veszítette el), most 21 éves. Azt mondta, hogy ő nagyon becsüli, ha a lány tiszta, pedig nem régimódi. Én is mondtam, hogy nem vagyok az, egyszerűen csak nem feküdtem le még senkivel, mert nem volt hosszú párkapcsolatom. Szóval, ti fiúk hogy viszonyultok ehhez? Attól félek, hogy csak egy kincs vagyok neki, egy trófea, amit majd a szex után kidob, mert már nem vagyok "szűzies", ugyanakkor meg szörnyen tapasztalatlan is vagyok, ezért szeretnék is valamit tenni az ügy érdekében. Szóval szüzesség, pro és kontra. 18/L
2016. máj. 24. 15:51
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Én is mondtam, hogy az vagyok****

Bocsi!

2016. máj. 24. 15:52
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Isten mentsen toluk....😳
2016. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akkor megyek, és elásom magam :"D
2016. máj. 24. 15:55
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, és még van az esély, de ha normális és hajlandó várni amíg kész vagy rá akkor nemhiszem
2016. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
43%
En meg segitek betemetni a godrot!😊
2016. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne feküdj le vele, ameddig nem vagy biztos a szándékaiban és az érzéseiben, másként könnyen trófeává válhatsz.
2016. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%

Kezdheted is! Több szűzlánnyal voltam és egyáltalán nem jó! Csak annak nagy szám ez, aki

1) még nem volt még szűzzel

2) csak arra megy hogy megdugjon.


Egy pasinak miért is kéne egy nyafka, tapasztalatlan csaj? Mondd már meg?

2016. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
A tapasztalat előny minden téren, sok férfivel beszéltem és nem örülnek neki.
2016. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
ha kalandról van szó inkább kerülném, ha komolyan gondolom akkor meg egyáltalán nem számít... vagy talán mégis, de nem negatív értelemben.
2016. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene.

Igaz az elején tuti kis béna lenne, de kb két hét után ha pasi megtanít mindenre...

Na igen a finom tejízű punci, minden pasit totál beindít.

2016. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!