Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem tudta benyomni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudta benyomni a középsőujját, azt mondta h egy nagyon szűk gyűrűszerű kis izét érez, szóval van rajta lyuk, csak nagyon pici. Lehet, h olyan mélyen van a szűzhártyám? Mert majdnem befért az egész ujja, csak egy pontnál tovább nem ment.

Figyelt kérdés
Mert olvastam, hogy kb 3-4cm mélyen van a szűzhártya, és 3-4 cm-nél több ment be.(Bocsi, hogy a hogy-ot h-nak rövidítettem, csak túl hosszú volt a kérdés, így fért ki).

2016. máj. 25. 19:09
 1/4 Linó03 ***** válasza:
100%
Remélem nem a méhszájadon próbálta átdugni az ujját.
2016. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Namost, szűz vagy még?
2016. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. szűz még ő is szóval elég tapasztalatlan

2. hát igen?! vagy ez előtt az voltam.

2016. máj. 25. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A hüvelybemenettől van 3-5cm-re. A szűk gyűrűszerű izé az leírás szerint lehet a szűzhártyád, de a méhszájad is.. Ha eléggé fel vagy izgulva a szűzhártyádon a mutatóújját simán át tudja dugni sztem (ezt tapasztaltam, több lányon), és kb az első és második ujjperc körül érzi hogy "beleszorul" az ujja. Ha az én leírásomnak megfelelő bőrredőt érzékel akkor az a szűzhártyád. Egyébként ha ügyes vagy tükörrel magadnak is meg tudod nézni hogy megvan-e. Ha kérdésed lenne még, írj privit
2016. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!