Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy csaljam le a strandra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csaljam le a strandra?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal és idén nyáron szeretnék elmenni vele a strandra. De ő hallani sem akar róla, mert nagyon szégyenlős. Amúgy szerintem semmi oka nem lehet panaszra mert jó alakja van, de ő nem képes megbékélni a nemi szervével. Nagyon erősen kilógnak a kisajkai. Számomra ez semmi problémát nem jelent, én teljesen oda vagyok érte, de mások előtt szégyenli. Ha pedig vizes lesz a bikini alsója akkor tagadhatatlanul látszik neki, hogy valami ott alul kilóg, ami másoknak nem. Számomra ez még izgató is, de őt nem érdekli, mert szerinte csak elfogult vagyok.


Van erre valami megoldás? Tudtok ajánlani praktikákat? Valami leszorító? Vagy nem tudom. Én már mindennel próbáltam győzködni de hajthatatlan.



2016. júl. 29. 23:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Bocsánat a hülye tanácsomért,de ha a bikinialsójába varrna valami szivacsot előre? Olyasmit mint a melltartó szivacsa, na érted. :)
2016. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy vékony szivacsos betét jutott eszembe, az jó megoldás lehet.
2016. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen először én is ezt gondoltam. De az a baj, hogy amikor a szivacs beszívja a vizet akkor nehéz lesz és megduzzad. Magyarán még nagyobb lesz a dudor és a gravitáció is jobban húzza lefelé. Én most valami olyanon gondolkodom, hogy egy nagyon vékony alsó bugyi kellene. Olyasmi mint egy falatka tanga. Ami szorosabban tartja és kicsit le is szorítja az ajkakat.

Csak azt nem tudom, ez mennyire lenne kényelmetlen. Biztos nem lenne túl jó :(

2016. júl. 29. 23:52
 4/16 anonim válasza:
100%
És azok a bikinialsók, amik "két rétegűek"? Nekem van egy, mert az összes vékony elkopott, ez viszont nem. Vagy azt próbáltátok már?
2016. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még sosem voltam vele strandon, szóval nem tudom mit próbált és mit nem. Nekem a fürdőben mutatta meg mi is a gondja. Az a bikini csak egy sima egyrétegű volt. De ha ilyen egyszerű lenne szerintem már nem lenne semmi gondja. Lehet próbálta már nem tudom.
2016. júl. 30. 00:07
 6/16 anonim válasza:
100%
Egyébként az egyszerű szivacsos megoldás is megoldja a problémát.. nem szívja az úgy be a vizet ahogyan te azt gondolod:) nagyon-nagyon vékony szivacsot kell belevarrni, 1-2 mm-eset csupán.:)
2016. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A megoldás!

2016. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm az ötletet. Megfordult a mi fejünkben is ez a fajta lehetőség, de szerinted ez nem lenne túl feltűnő? Egy amúgy is nagyon gátlásos és szégyenlős lány felvenne egy ilyen cuccot, az egész strand megnézné, mivel ilyet nem hordanak túl sokan. Sőt én még nem láttam élőben senkit ilyen bikiniben. Ment a zöld mancs
2016. júl. 30. 01:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Szivacsos megoldás? meg egyéb marhaságok, vegyen rendes fürdőruhát és ne bugyiban menjen strandolni. Nekem is kilóg, egyáltalán nem látszik...

Vagy ócska áttetsző kínai vackot hord, vagy csak egy hülye kifogás.

2016. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
menjetek nudizni, ott senkit nem érdekel :)
2016. júl. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!